text

Kevin Costner má novú dcéru !!!

Pridané: 28.03.2008 | Autor: MartinMarton | Pridal: marcel13

Preslávil sa snímkou Tanec s vlkmi (Dances with Wolves, 1990), v ktorej hral a zároveň ju aj režíroval, a za ktorú získal najcennejšiu trofej vo filmovej „brandži" -  Oscara. Z vojaka žijúceho s indiánmi sa postupne preorientoval na osobného strážcu Whitney Houstonovej (The Bodyguard, 1992), pomáhal hľadať pevninu vo vodnom svete (The Waterworld, 1995), vykradol kasíno v kostýme Elvisa Presleyho (3000 Miles to Graceland, 2001), zachraňoval ľudí v rozbúrenom mori (The Guardian, 2006), aby nakoniec zabíjal len tak, pre ukojenie svojich zabijáckych chúťok ako Mr. Brooks (2007). Reč je o  americkom hercovi s vyše 40-timi filmami na svojom konte - Kevinovi Costnerovi.
Kevin CostnerKevin Costner

Jeho najnovším projektom je thriller-horror The New Daughter. Tento „žáner strachu" okúsil Costner zatiaľ 2 krát - vo filme Na krídlach vážky (Dragonfly, 2002),kde ako doktor komunikoval prostredníctvom pacientov so svojou nebohou manželkou. Táto snímka však nebola pre štúdio Universal najšťastnejšou, lebo zarobila „len" 52 miliónov dolárov, no náklady boli o 8 miliónov vyššie! Druhým filmom z „hororovo-thrillerovského" žánru bol už spomínaný Mr. Brooks, ktorý bol rozhodne úspešnejší. Hovorí sa, že do tretice všetko dobré, a tak Costner skúša šťastie v horore po tretí krát.

V snímke The New Daughter stvárni slobodného otca, ktorý sa po bolestivom rozvode odsťahuje so svojimi dvoma dcérami na farmu. Krátko po presťahovaní sa však jedna z jeho dcér (Ivana Baquero, ktorá už má vo veku 13 rokov skúsenosti s niekoľkými horormi, ale hlavne zažiarila vo Faunovom labyrinte) začne správať hrôzostrašne a jej otec začne postupne tušiť, že na ňu vplýva neďaleký - hádajte čo... - cintorín!

Príbeh je adaptáciou poviedky Johna Connollyho, scenár vyšiel z pera Johna Travisa a režisérskej taktovky sa ujal Luis Berdejo. Premiéra by mala byť v roku 2009.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre