Slnko (Records) krásne svieti

Pridané: 24.09.2010 | Autor: SlnkoRecords | Pridal: chris

Lublau, Soňa Horňáková, Longital, koncerty a ďalšie novinky. napríklad aj zo sveta filmu. Dokumentárneho.

Lublau obalLublau obal

Lublau natočili album Revolúcia

Staroľubovnianska kapela Lublau vydala svoj druhý album Revolúcia. Album obsahuje desať piesní vrátane coververzie skladby Comedown od kapely Bush. Titulná pieseň Revolúcia už rotuje na vlnách Rádia_FM, ktoré sa zdá byť domovským prístavom nielen pre kapelu, ale aj jej fanúšikov. Nahrávanie Revolúcie zastrešil renomovaný zvukár Vlado „Randy" Gnepa, o finálny mastering sa postaral Marek Rakovický.

 

Sonin nový album & krst

Soňa Horňáková vydala po 5 rokoch nový album pod názvom Santa Barbara. Jej slovami: "Kruh sa uzatvára, vraciam sa späť k úplnej jednoduchosti. Experimentovala som s nástrojmi, zvukmi a nahrávala som úplne ináč ako predtým. Sama som si nahrala gitary, aj elektrické, basgitaru, perkusie, klávesy, ústnu harmoniku, čokoľvek ma napadlo. Počula som v hlave zvláštne zvuky a potom som ich hľadala v nástrojoch."


Krst albumu sa uskutoční na budúci pondelok 27. 9. o 19:09 v Café Scherz v Bratislave na Palisádoch. Rezervovať misto si môžete tu: artklub.scherz@gmail.com. Vstup 4 EUR, pohárik vína, pagáčik a pohoda sú súčasťou vstupenky:-)

 

Longital v dokumentárnom filme a naživo

1. ročník festivalu MAFF - Music and Film festival, ktorý začína už tento týždeň v Bratislave, uvedie vo svojom programe nový dokumentárny film Petra Kováčika Slnko stúpa o kapele Longital. Po premietaní vás pozývame na koncert kapely, ktorá pomaly uzatvára obdobie Gloria - pesničky z tohto albumu sa v akustickej podobe ocitli aj vo filme - a začína nové obdobie, ktoré prináša so sebou nový album Teraz, ktorý vyjde v októbri. V nedeľu budete môcť počuť prvé piesne z neho naživo.


Nedeľa 26. 10. o 19:30 DK Zrkadlový háj BA -- premietanie filmu + koncert (koniec okolo 21:30), vstup 5 EUR


Vstupenky si môžete kúpiť tu: http://www.slnkorecords.sk/sr_live.php?dsp=t


Program celého fesivalu MAFF - ktorý je zameraný na filmy s hudobnou tematikou - a vstupenky na ostatné premietania a koncerty tu: http://www.maff.sk/

 

 

Slnko koncerty na tento týždeň

Romanika

24. 10. Praha, KD Kaštan

25. 10. Týn nad Vltavou, Špejchar klub

 

Kolowrat (+ The Ills)

24. 10. Trenčín, Lúč

25. 10. Nitra, Čudný pohľad

 

Katarína Koščová

25. 10. Košice, OC Optima, Noc výskumníka

 

Longital

25. 10. CZ Opava, Klub Art

26. 10. Bratislava, DK Zrkadlový háj, koncert + premiéra dokumentárneho filmu Slnko Stúpa - 19:30

 

Pekné jesenné dni prajú Shina & spol, Slnko records

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre