Kto zvedie tajomnú ženu?

Pridané: 29.09.2010 | Autor: Milan_Buno | Pridal: rookie

Začalo sa to žartom.

 

fildingovafildingova

Dvaja bratia - Will a Jeff - a ich priateľ Tom si večer spolu zájdu do svojho obľúbeného baru v South Beach, do baru s názvom Nebezpečné pásmo, a stavia sa, komu sa podarí zviesť  tajomnú ženu popíjajúcu osamote koktail. Pekná tmavovláska Suzy vyzerá nevinne, a ako sa vyjadrí Jeff: „Jednoducho čaká na svojho rozprávkového princa."

 
Ale Suzy nie je taká naivná, ako sa tvári. A zakrátko spustí  nebezpečnú hru, v ktorej sa vyostria vzťahy medzi bratmi a ich partnerkami... Thriller Nebezpečná zóna vás nepustí, kým ju nedočítate.  Napínavý príbeh necháva čitateľa hádať, čo bude nasledovať a vzápätí autorka príde s nečakaným zvratom. Je to divoká jazda, ktorá dáva tušiť, že vyvrcholí explóziou.  A ako to vie Joy Fieldingová, záver jej thrilleru vás naozaj zaskočí a prekvapí. 


Joy Fieldingovú kritici často chvália za jej rozprávačské umenie a trilery „plné nečakaných zvratov". Úspech jej priniesol už jej prvý román Rozlúč sa s mamičkou, po ktorom nasledovali ďalšie bestsellery. Jej knihy sa vyšplhali na rebríčky bestsellerov po celom svete, prekladajú sa do viac ako 25 jazykov a mnohé sa dočkali filmového spracovania. Podobný úspech už stihla zaznamenať svojou novinkou Nebezpečná zóna.

 

Úryvok z knihy Nebezpečná zóna si môžete prečítať tu.


Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre