Unikátna encyklopédia Predhistória

Pridané: 06.10.2010 | Autor: Milan_Buno | Pridal: rookie

Blížia sa Vianoce a na trh prichádza ideálny rodinný darček: jedinečná encyklopédia Predhistória, ktorá ponúka najnovšie poznatky z praveku.

 

PredhistoriaPredhistoria

Fascinujúca publikácia prináša unikátny prehľad ýivota na planéte Zem počas miliónov rokov. Obsahuje ohromujúce zmes 3-D  rekonštrukcií, pozoruhodných kostier a úžasne detailných fosílií. Čerpá poznatky z najnovšieho vedeckého výskumu od najranejších primitívnych foriem po veľké dinosaury, rané cicavce a napokon prvých ľudí. 


Predhistória je úžasný  príbeh evolúcie života vo všetkých jeho formách. Približuje stovky druhov od drobnej baktérie po desivého tyranosaura a oživuje ich detailnými ilustráciami. Kniha sa začína príbehom ranej histórie Zeme. Opisuje formovanie planéty. Sleduje, ako život vznikol, všíma si náhle hromadné vymierania, ktoré vyhubili celé skupiny, a vysvetľuje, ako vedci dokážu štúdiom hornín a fosílií kúsok po kúsku poskladať minulosť.

 

Nasleduje prehľad vyše 500 mikroorganizmov, húb, rastlín a živočíchov. Trojrozmerné ilustrácie vytvorené pomocou špičkových technológií prebúdzajú na jednotlivých stranách k životu množstvo zvláštnych a úžasných tvorov.

 

Na ďalších stranách sa objavuje človek. Prostredníctvom detailných ilustrovaných profilov opisuje našich evolučných predkov a sleduje, ako sa ľudia vyvinuli z primitívnych primátov na dômyselných lovcov-zberačov.


Predhistória je ambiciózna publikácia, ktorá na vyše 500 stranách ukazuje ohromujúcu rôznorodosť minulých foriem života na našej planéte. Takúto knihu ste v ruke ešte nemali. Spája jasný, odborný text a pôsobivé ilustrácie do ideálnej encyklopedickej príručky pre všetkých.

 

Pozrite si ukážky knihy TU


Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre