Tlaková níž od Mira Jaroša v klipe

Pridané: 09.04.2008 | Autor: EMIMonitor | Pridal: chris

V týchto dňoch sa do televízií dostáva nový klip Mira Jaroša k úspešnému singlu Tlaková níž.
foto: Image Visionfoto: Image Vision

Videoklip k pesničke sa natáčal v starom opustenom sklade pri Prešove počas veľmi chladného dňa. Emotívna, pochmúrna pesnička hovori o krachujúcom vzťahu, v ktorom sa dvaja ľudia dostávajú do slepej uličky a majú sa rozhodnúť či to spolu skúsia „ťahať“ ďalej alebo to vzdajú. Vo videoklipe okrem Mira účinkuje aj jeho kapela a príbeh je prepletený ukážkami rôznych druhov "tlakových níží" zo života bežných ľudí. "Podľa mňa zažil takúto vec v živote každý z nás. Nie všetko v živote vychádza tak, ako by sme chceli. Sám som párkrát zažil "tlakovú níž", ale život ide ďalej a treba sa s tým vyrovnať.", hovorí Miro Jaroš.

Spevák svoje slová potvrdzuje tým, že si momentálne pokojne užíva život, dáva dokopy kapelu a teší sa na promo aktivity spojené s novým albumom. Aktuálny singel Tlaková níž totiž vrátil Jaroša na scénu po takmer dvojročnej pauze. Vďaka tejto skladbe sa Miro zaradil medzi najviac hraných interpretov v slovenských rádiách a podpísal novú zmluvu s medzinárodným vydavateľstvom EMI.

foto: Image VisionTlaková níž je prvým singlom z Mirovho nového albumu, ktorý dostal rovnomenný názov. Momentálne začína táto skladba s kladnými reakciami rotovať aj vo vysielaní českých rádií. Okrem toho sa v týchto dňoch dostáva do slovenského éteru nový singel z albumu a má názov Obyčajný.

foto: Image Vision

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre