Mika - Life In Cartoon Motion

Pridané: 03.11.2007 | Autor: SilviaTurnerova | Pridal: chris

Mika sa objavil v slovenskom šoubiznise nenápadne. Bez škandálov a veľkého humbuku, začal útočiť na naše zmysly
Cover CDCover CD

Mnohí ho považujú za jeden z najväčších objavov posledných rokov, ušli sa mu i pomenovania ako záchranca či kráľ popu a bežne je porovnávaný s Robbiem Williamsom. Ak by aj tieto tvrdenia boli prehnané, isté je, že vďaka Mikovi zavial v našich rádiách kučeravý britský vánok s charakteristickým, miestami až falzetovým spevom.

Mika vo svojich skladbách používa bežné nástroje, využíva minimálne elektroniku a okrem spevu si na albume nahral všetky klávesy, ale vyskúšal si aj perkusie a programovanie. Aby toho nebolo málo, je i jediným autorom skladieb, okrem skladby Grace Kelly.

Nájsť len pár naj skladieb albumu je ťažké, takmer všetky majú šancu stať sa veľkými hitmi. Album, s desiatimi skladbami a jedným skrytým bonusom, uviedol na svet singel Grace Kelly, ktorý si podmanil celú Európu. V útoku pokračoval skladbami Relax (Take It Easy), Big Girl (You Are Beautiful) a momentálne sa snaží potešiť fanúšikov skladbou Love Today, ako ďalší singel je naplánovaná skladba Happy Ending.

Z albumu, ktorý zaujme už pri prvom počúvnutí, vyžaruje veľa pozitívneho a s jeho pomocou si môžete nielen spríjemniť deň ale i vylepšiť náladu. Nezostáva mi nič iné, len Vám ho odporučiť.

 

Silvia Turnerová

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre