Lukáš Adamec úspešne ukončil vysokoškolské štúdium

Pridané: 30.08.2011 | Autor: TASR | Pridal: rookie

Lukáš Adamec, víťaz druhého ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar, úspešne ukončil v stredu 24. augusta vysokoškolské štúdium na Ekonomickej fakulte Technickej Univerzity v Košiciach. Vyštudoval odbor FBI, čiže financie, bankovníctvo a investície.

 

AdamecAdamec

Takýto stres som nepociťoval ani počas súťaže. Úspešné ukončenie štúdia som vnímal ako každý vysokoškolák. Bola to zatiaľ najdôležitejšia vec v mojom živote," povedal pre médiá Lukáš krátko po štátniciach. Na skúšky sa spevák pripravoval aj počas cestovania na koncerty, posledné dni však strávil zavretý so skriptami a poznámkami doma v Košiciach. Ukončenie univerzitného štúdia Lukáš vníma ako ukončenie jednej etapy svojho života. „Som šťastný, že som to zvládol. Chcem sa poďakovať celému kolektívu na Univerzite v Košiciach, dekanovi a mojim vyučujúcim, ktorí mi v tomto hektickom období veľmi pomohli a vychádzali mi v ústrety," dodáva úprimne spevák. Prednosť pred ekonómiou však bude mať v súčasnosti hudba, pretože „robím to, o čom som vždy sníval," prezrádza svoje plány.
     

Lukáš Adamec je spevákom skupiny Siempre, s ktorou odohral desiatky koncertov. Momentálne pracujú na novom singli, ktorý sa objaví v rádiách o niekoľko týždňov. Na jeseň absolvujú hudobníci turné aj v susednej Českej republike.
     

Informáciu pre TASR poskytol Edo Kopček, PR manažér skupiny Siempre.

 

„Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona"

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre