Horkýže slíže odhalili pravdu o svojej strane: Politici si z nás robia srandu, my si robíme srandu z politiky! (+ VIDEO)

Pridané: 13.12.2011 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: Medo

Vážnym predstavením novovznikajúcej strany HSPK spôsobili skupiny Horkýže Slíže, Konflikt a v zastúpení aj Polemic minulý piatok menší kultúrny šok!

 

Horkýže slížeHorkýže slíže

Nikto si nebol istý, či ide o recesiu, alebo fakt, že HSPK má namierené do parlamentu. V pondelok však došlo k odhaleniu, že medzi 26-timi stranami a hnutiami , ktoré sa budú uchádzať o priazeň voličov v budúcoročných voľbách sa HSPK nenachádza... Mítingy však napriek tomu budú, tak ako boli ohlásené, ale vo forme februárového turné skupín ukrývajúcich sa za skratkou HSPK: Horkýže Slíže, Polemic a Konflikt!


Podpredseda HSPK /Hudobnej strany pre každého/ Róbert "Jury" Jurányi zo skupiny KONFLIKT: "Už sme sa nemohli pozerať na ďalšie predvolebné divadielka a tak sme si povedali, že takouto formou odprezentujeme naše turné, ktoré bude tesne pred voľbami vo februári..."


Informáciu doplnil predseda HSPK /Hudobnej strany pre každého/ Peter "Kuko" Hrivňák: "Možno naša recesia, v ktorej by sme mimochodom radi pokračovali aj na billboardoch a plagátoch k turné pomôže odľahčiť ťažké predvolebné "kortešačky", ktorými budeme obklopení o chvíľu z každej strany. Politici pozývajú na svoje mítingy a propagáciu kapely, teraz si kapely pozvali na svoju propagáciu politiku...Veď kto sleduje čo sa u nás deje ten si musí myslieť, že politici si z nás robia srandu...Tak sme si aj my urobili srandu z nich...".

 

Minulý týždeň to s politikou ešte mysleli vážne :)


Podľa reakcií predovšetkým na sociálnych sieťach je možné skonštatovať, že niektorí ľudia to už prekukli a pochopili hneď ako bola táto skutočnosť ohlásená, ale časť ľudí bude zrejme po tomto odhalení sklamaná, že nebude mať koho voliť. Práve tým "predseda strany HSPK" Kuko odkazuje: "Miesta, dátumy a časy našich predvolebných mítingov sa nemenia! Bude to plnohodnotné turné s kapelami, s ktorými si super rozumieme aj mimo pódia! Hudobná strana pre každého si dala za cieľ priniesť na Slovensko a pre jeho občanov viac hudby, koncertov a zábavy a tento cieľ aj dodržíme vo forme našej šnúry!"

 

Turné štartuje koncertom v Športovej hale Handlová 3.2. a pokračuje v mestách Šaľa, Liptovský Mikuláš, Považská Bystrica, Bardejov, Humenné, Nitra a 25.2. turné zakončí spoločný koncert v Športovej hale Dubnica nad Váhom. Každý z koncertov začína v rovnakom čase o 18:00hod. Predpredaj vstupeniek v celej sieti Ticketportal už dnes v cene 7 €.

 

PREDVOLEBNÉ MÍTINGY HSPK:
03.02.2012 o 18:00h. Handlová - Športová hala Handlová

04.02.2012 o 18:00h. Šaľa - Mestská športová hala

10.02.2012 o 18:00h. Liptovský Mikuláš - Liptov Aréna

11.02.2012 o 18:00h. Považská Bystrica - Mestská športová hala

17.02.2012 o 18:00h. Bardejov - Mestská športová hala

18.02.2012 o 18:00h. Humenné -Mestská športová hala

24.02.2012 o 18:00h. Nitra - Mestská hala Nitra - Klokočina

25.02.2012 o 18:00h. Dubnica nad Váhom -Športová hala

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre