Po slnečných cestách... S Longitalom. (+ VIDEO)

Pridané: 12.01.2012 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Milí naši, ďakujeme Vám za Vašu priazeň v minulom roku a teda tajne dúfame, že vydržíte aj naďalej, nielen čítať tieto riadky, ale aj počúvať hudbu, ktorú pre Vás robíme... A že sa vám hádam niečo z toho, čo pripravujeme bude páčiť a poctíte nás svojou prítomnosťou. A zároveň Vám želáme, aby Vaše životy bežali v novom roku po slnečných cestách...

 

Longital 2011Longital 2011

Nebudeme sa zbytočne obzerať späť a vhupneme hneď do toho čo nás čaká: v januári lyžujeme a nahráme cover piesne Jablkový sad pre Mňágu a Žďorp, ktorá oslavuje 25. narodeniny, vo februári pokračujeme v spoločných koncertoch s ukrajinským duom Zapaska, v marci sa vyberieme za veľkú mláku a predbežné destinácie sú New York, Chicago, Austin, Toronto. Na konci marca si zahráme v Prahe so živým bubeníkom a nie je to nikto iný ako Milan Cais z Tata Bojs, ktorý sa podujal nám podržať spodky v Roxy :-) A pár dní na to by mal byť veľký bratislavský koncert na festivale Hory a mesto - s projekciou Kufrík brothers a s použitím fotiek Juraja Kováčika. Hej hej, dobré semená sme zasiali.

 

>> CELÝ KONCERT LONGITALU Z JESENNEJ POHODY 2011 NÁJDETE TU <<


Na druhú polovicu roka plánujeme nahrávanie novej platne a všetko čo k tomu patrí - bude to naša deviata platňa, keď nerátame remixy a bude sa volať Longital: Divoko. Ak všetko dobre pôjde, budeme na jej vizuálnej stránke spolupracovať s Evou Delinčákovou, ktorá nám urobila animovaný klip Von Von a skúsime to celé preniesť aj na pódium.

 

Zapaska: Nespodivano

 

LONGITAL
27 Jan Svätý Jur, U Draka, 21:00
08 Feb CZ / Opava, Klub Art
18 Feb Nové mesto nad Váhom, Blue note

 

LONGITAL & ZAPASKA: Draky sa vracajú Tour

02 Feb Bratislava, Za Zrkadlom
03 Feb CZ / Pardubice, Divadlo 29 - LEN ZAPASKA

04 Feb CZ / Česká Třebová, Modrý trpaslík
06 Feb CZ / Praha, Jazz Dock
07 Feb CZ / Brno, Stará pekárna
09 Feb CZ / Olomouc, Jazz Tibet

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre