Miro Jaroš má tajomnú Rusku

Pridané: 08.05.2008 | Autor: EMIMonitor | Pridal: chris

Booklet k novému CD Mira Jaroša, ktorý dostal názov podľa úspešného singla Tlaková níž, je už na prvý pohľad nezvyčajný. Obsahuje dokonale umelecky prepracované fotografie za ktorými stojí tajomná Ruska Anna La Mouton.
foto: Anna Le Moutonfoto: Anna Le Mouton

„S Annou som sa zoznámil na internete, keď som hľadal inšpiráciu pre booklet k svojmu  novému albumu.  Keď som videl jej tvorbu, vedel som, že je to presne to, čo hľadám. Napísal som Anne list a poslal som jej svoje nahrávky. Ozvala sa mi o pár dní, aby som jej poslal svoje fotky na ktorých budem v rôznych  pózach. Začali mi prichádzať prvé náhľady a ja som bol nadšený a nedokázal som si vybrať tu najlepšiu. Napokon sme sa s La Mouton dohodli, že jej tvorbou vyskladám celý vnútorný obal.“, hovorí Miro Jaroš.

Anna La Mouton pochádza z Ruska a s Mirom sa  nikdy nevideli. Napriek tomu sa dokázali obaja zosúladiť a spolu s producentom Vladom „Randy“ Gnepom vytvorili skvelý spoločný produkt. Miro a Randy sa postarali o hudobnú zložku a  Anna o počítačovú grafiku, ktorá vás hravo zavedie do sveta fantázie.

foto: Anna Le Mouton

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre