text

Crowovi vymyli mozog

Pridané: 12.11.2007 | Autor: MarekM | Pridal: marcel13

Milovaný a uznávaný herec končí. Zahral si v niekoľkých desiatkach filmov a teraz vešia kariéru na klinec. Mení svoje priority. Do jeho života, tak ako do života mnohých iných celebrít, vstúpilo náboženstvo. Kým u niektorých sa to prejavuje červenou stužkou na zápästí alebo prechodom na makrobiotickú stravu, iné končia a začínajú žiť pre večnosť.
Americký gangsterAmerický gangster

Zdá sa, že lesk objektívov, noci nad filmovými scenármi, či preflámované víkendy v kombinácií so slávou neuškodia len máloktorej hviezde filmového neba. Russell Crowe vo svojich štyridsiatich troch rokoch opúšťa hollywoodske bulváre a svoju dušu zasvätí rodine a cirkvi. Pripomeňme ešte, že tento herec zažiaril v takých kasových trhákoch ako boli Gladiátor alebo Čistá duša a tým si získal nespočetné zástupy fanúšikov.

Prešiel si tiež mnohými úskaliami, ako boli životné krízy, či zápas s alkoholom. Momentálnym výstrelkom tohto herca, je návrat k duchovným hodnotám. „Som predovšetkým otcom a deň bez detí, alebo manželky je pre mňa premárneným," povedal pre americký časopis Celebrity. Nuž nevedno, či ho už omrzeli kulisy filmových ateliérov, alebo len dostal chuť vychutnať si teplo rodinného krbu.

Russell pochádzal z robotníckej rodiny a jeho cesta nahor nebola ľahká. Musel sa vypracovať takpovediac od piky a teraz všetku námahu a svetskú slávu kladie na oltár viery. Momentálne je rozhodnutý dať pokrstiť nie len seba, ale aj svojho syna Tennysona. Ťažko povedať, či aj ten zdieľa otcovu vášeň, alebo by sa niekedy radšej vozil na drahom aute ako syn známeho herca. Záver je ale jasný. Ak Croweovi vydrží jeho nadšenie pre „veci božie", jeho priaznivci ho budú môcť vídať nie v nových filmoch, ale v niektorom z chrámov, s rukami zopätými k modlitbe.

Na obrázku Russell Crowe vo svojom zatiaľ poslednom filme Americký gangster režiséra Ridleyho Scotta.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Návod na používanie mozgu

Komentáre