Hasiči vlani chytali líšku v nemocnici a strihali roxor z tela pacienta

Pridané: 20.01.2013 | Autor: TASR | Pridal: rookie

Hasiči z Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) v minulom roku vyťahovali jeleňa z Váhu, chytali líšku v nemocnici, či strihali časť plota, na ktorom bol za lýtko napichnutý muž.

 

hasičihasiči

"Hasiči z Okresného riaditeľstva (OR) v Dubnici nad Váhom chytili v areáli ilavskej nemocnice líšku, umiestnili ju do suda a následne vypustili v lese. Ďalším kurióznym zásahom bolo odstraňovanie roxoru z tela pacienta pred operačným zákrokom v trenčianskej Fakultnej nemocnici. Podobný charakter mal aj zásah v obci Podolie, kde hasiči rezali tyč na plote, na ktorú bol za lýtkový sval napichnutý muž," priblížil minuloročné kuriózne zásahy vedúci operatívno-technického oddelenia KR HaZZ v Trenčíne Miroslav Tužinský.


Ako dodal, hasiči vlani dvakrát zachraňovali aj vysokú zver. V jednom prípade to bol jeleň, ktorý uviazol v kanáli rieky Váh. Toho hasiči pomocou člna a lana pritiahli ku brehu a vypustili do voľnej prírody. V miestnej časti Považskej Bystrice Jelšové zase vytiahli z odvodňovacej šachty srnca, ktoré vypustili do lesa.


„Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona"


 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre