Ako ranné slnko prebudí každého vtáčika... (+ VIDEO)

Pridané: 03.02.2014 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Život je ťažký.

 

Vagína FleshlightVagína Fleshlight

Určite to poznáte: on chce, a ona nie. On je pripravený, no ona má migrénu. Ak muž nechce skončiť v kláštore, alebo nechce byť neverný, potrebuje náhradu, ako sa čo najjednoduchšie dostať k zážitku z naozajstného sexu. Masturbovanie nie je dlhodobo žiadna sláva. V minulosti sa už mnohí producenti vibrátorov a iných erotických pomôcok snažili o výrobu gumenej vagíny.

 

Nikto sa však nedostal bližšie, ako firma ILF, ktorá v roku 1998 priniesla na trh masturbátor s názvom Fleshlight. Svojim produktom zatienila všetky doposiaľ predstavené gumené „mušličky". Firma vyvinula materiál „real-feel-super-skin", ktorý svojou konzistenciou, pružnosťou a elastickosťou čo najlepšie vystihuje vlastnosti ľudskej kože a tkaniva.

 

 

Stačí, keď si ju zohrejete v teplej vode, použijete lubrikant a budete mať pocity ako pri skutočnom milovaní. Keďže materiál je veľmi jemný, výrobcovia ho museli umiestniť do plastovej rúrky, ktorá pripomína vreckovú baterku - preto aj názov Fleshlight (angl. vrecková baterka). Vďaka tomu môžete gumenú vagínu skladovať na dostupnom mieste bez toho, aby na prvý pohľad vzbudzovala pozornosť. Vagína Fleshlight garantuje uspokojenie všetkých mužských potrieb, a to nemáme na mysli kosenie trávnika, ani auto s hviezdou na kapote. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre