Justin Timberlake prichádza s koncertným DVD

Pridané: 11.11.2007 | Autor: SilviaTurnerova | Pridal: chris

Justin Timberlake, popová hviezda svetového formátu, už niekoľko mesiacov križuje zemeguľu svojím koncertným turné FutureSex/LoveShow.
foto: Lalo Yaskyfoto: Lalo Yasky

Koncom októbra zahájil austrálsku časť, európsku absolvoval v lete. V júni sa zastavil aj vo Viedni a ja som šťastná, že som sa na jeho koncert dostala. Justin spieval a tancoval odušu, dokonca pár skladieb aj odohral na klavíri. Kapela, vokalisti a tanečníci boli výborní. Pohyblivé pódium, svetelná šou a animácie boli dotiahnuté do takmer dokonalosti. Jednoducho povedané, nebolo len čo počúvať, ale hlavne na čo pozerať. Človek ani nestíhal sledovať čo všetko sa pred ním deje. Z koncertu som odchádzala nadšená a dúfala som, že bude i koncertné dvd z tohto turné a už je to tu! 19. novembra dorazí na pulty slovenských obchodov FutureSex/LoveSounds Live From Madison Square Garden. Tí, ktorí na koncerte boli, vedia, že stojí za to, tí čo majú radi Timberlake si určite prídu na svoje a dvd si pozrú viac ako jedenkrát.

Koncert vychádza na 2-dvd, čo sľubuje nielen super show, ale i kopec bonusov. Tých je požehnane - detaily čo všetko absolvuje Justin, jeho kapela a štáb pred, počas a po koncerte, pokec Justina o každej skladbe, exkluzívne zábery do zákulisia, raritné bonusové video, nezostrihané rozhovory.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre