Leto bude opäť sexi!

Pridané: 30.03.2011 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Módny diktát je zvrhnutý! Vďaka tomu, že v dnešnej dobe sa nosí úplne všetko, prišli módni policajti o svoju prácu. Prichádzajúce leto je skvelou príležitosťou obohatiť váš šatník o výnimočné kusy. Leto je sexi, plné vzrušenia a pohody.

 

Leto bude sexiLeto bude sexi

A to isté platí aj pre letnú módu. Noste si čo chcete a v čom sa cítite dobre. Sú však veci, ktoré jednoducho MUSÍTE mať. Je ich iba päť a leto bez nich nebude skutočným letom!

 

1. Džínsobikiny

Z tohto slova ide pri prvom počutí strach. Netreba sa ho však báť. Odvahu na nosenie džínsobikín však mať musíte! Brazílska módna dizajnérka Sandra Tanimura navrhla niečo, čo spôsobilo vo svete módy revolúciu. Odborníci sa vďaka džínsobikiním rozdelili na dva tábory. Prvá skupina tvrdí, že ide o skutočný módny hit, druhá tento módny výstrelok označila ako faux pas. Budete mať odvahu vyskúšať ultranízke bedrové rifle, z pod ktorých vykúkajú prišité nohavičky? Ak rada provokujete, šokujete a nerobí vám problém ukázať viac, tento model si zamilujete. Jedinou nevýhodou je, že džínsobikiny sa zatiaľ predávajú len v Amerike. Dobrou správou ale je, že internetové obchody fungujú!

 

2. Sukňošortky

Niečo podobné tu už pred pár rokmi bolo. V osemdesiatych rokoch si dámy obľúbili nohavicové sukne. Tie sa našťastie do módy nevracajú. Toto leto zažiarite v sukňošortkách! Spoznáte ich podľa úzkeho pásu a širších voľných nohavíc, ktoré sa zužujú pri kolenách.

 

3. Šortky

Týranie sa v obtiahnutých nohaviciach sa skončilo s minuloročným letom. S letom 2008 prichádza voľnosť. Vo vašom šatníku by rozhodne nemali chýbať šortky. Vybrať si môžete od ultrakrátkych, cez klasické až po šortky s predĺženými nohavicami pod koleno. Ak zoženiete šortky s vysokým pásom, kúpte si ich. Vaše nohy sa vám za voľné šortky odvďačia.

 

4. Šaty

V lete zabudnite na rifle a zažiarte v šatách! Sú ľahké, pokožka v nich môže dýchať a navyše vám dodajú ten správny ženský šmrnc. Tento rok sú v kurze šaty bez ramienok. Kvetinové vzory už trúbia na ústup. Na letných šatách sa udržali niekoľko sezón a nás už začali trošku nudiť. Smutno nám za nimi nebude. Isto nás rovnako dobre rozveselia a naladia grafické a geometrické vzory, pásiky a vtipná popartová potlač.

 

5. Sandále

Hollywood nosí gladiátorské sandále! O čo sme my na Slovensku horší? ... Grécko-rímsky štýl si získa aj vás svojou pohodlnosťou a originalitou. Sandále fantasticky doplnia akýkoľvek letný outfit, či už to budú džínso-bikiny, sukňošortky, šortky alebo šaty. Gladiátorské sandále pristanú každej nôžke. Ak si po svete vykračujete na silnejších nôžkach, vyberte si sandále s tenkými koženými šnúrkami. Hrubé remienky by urobili vaše nohy ešte silnejšími. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre