Galavečer TREND TOP už šiestykrát naživo na MeToo.sk

Pridané: 06.11.2015 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Týždenník TREND po sedemnásty krát vyhlási TREND TOP - výročné ceny za mimoriadne podnikateľské úspechy v kategóriách Firma roka 2015Banka roka 2015 a Poisťovňa roka 2015 a v kategórii Manažér roka. Sledujte priamy prenos aj záznam na MeToo.sk.

 

Trend Top na MeToo.skTrend Top na MeToo.sk

Táto slávnosť slovenského biznisu sa uskutoční 10. novembra 2015 v budove Slovenskej filharmónie o 19.30 h. Slávnostným ceremoniálom odovzdávania ocenení bude


Výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky Firma roka, Banka roka a Poisťovňa roka

  • O ocenených rozhodujú dosiahnuté výsledky hospodárenia a hodnotiaci model, ktorý ich porovnáva. O víťazoch nerozhoduje ani anketa ani komisia.
  • TREND oceňuje najúspešnejšie spoločnosti, nie najlepšie. Oceňuje spoločnosti, ktoré posilnili svoje postavenie na trhu a zároveň zvýšili (alebo udržali vysokú) prevádzkovú výkonnosť či ziskovosť. Neposudzuje, ktorá firma/banka/poisťovňa poskytuje klientom najlepšie služby. 
  • Hoci sa ceny spájajú s rokom 2015, aktuálne výsledky vôbec nezohľadňujú (ešte nie sú známe). Rozhodujúce sú výsledky za predchádzajúci rok (pri niektorých ukazovateľoch 3 roky).
  • Ak v minulosti boli hodnotené iba firmy z rebríčka TOP 200 nefinančných spoločností, od roku 2008 otvoril TREND hodnotenie Firma roka aj stredne veľkým firmám - s tržbami aspoň 16,5 mil. EUR. Tradičnými kvalifikačnými podmienkami boli najmenej tri celé roky činnosti, zverejnenie údajov o hospodárení a dosiahnutie zisku v ostatných troch rokoch. 


>> PRIAMY PRENOS ZÁZNAM GALAVEČERA ODVYSIELAME TU <<


Výročná cena pre mimoriadnu manažérsku osobnosť

  • Ocenenie Manažér roka - Výročnú cenu TRENDU pre mimoriadnu manažérsku osobnosť - udelí týždenník TREND po jedenásty krát. Manažérmi roka sa v minulých rokoch stali Richard Rybníček, Andrej Kiska, Regina Ovesny-Straka, Igor Vida, Michal Hrabovec, Jozef Ondáš, Ivan Golian, Ľuboš Lopatka, Ondrej Smolár a Marián Šefčovič.
  • O Manažérovi roka svojím hlasovaním aj tento rok rozhodovali osobnosti z TREND Barometra (váha 50 %) a čitatelia TRENDU (váha 50 %).

 

Spoločenskému večeru predchádza konferencia TOP manažment 2015, ktorá už dvadsiaty raz ponúka priestor vrcholovým manažérom na diskusiu o najlepších manažérskych skúsenostiach. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre