Hana Zagorová oslávi v septembri významné životné jubileum Pripravuje nový album a narodeninový koncert v pražskej Lucerne (+ VIDEO)

Pridané: 01.06.2016 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Hana Zagorová, jedna z najväčších hviezd a stálic českej hudobnej scény, deväťnásobná zlatá slávica, držiteľka Diamantovej platne Supraphonu za viac ako 10 miliónov predaných zvukových nosičov a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, oslávi 6. 9. 2016 významné životné jubileum.

 

Hana ZagorováHana Zagorová

„Na svoje narodeniny som ešte nikdy nevystupovala, ale tento rok som sa rozhodla urobiť výnimku a pre fanúšikov pripraviť darček - narodeninový koncert v pražskej Lucerne priamo 6. septembra. Urobilo mi velikánsku radosť, že na 1. mája, kedy bol spustený predaj vstupeniek, bolo za 10 minút preč hneď 20 radov," priznala Hana Zagorová a s úsmevom dodala:„V Lucerne pokrstíme nový album, ktorý sa bude volať O Lásce a práve o láske by mal byť i celý koncert."

 

Hanu Zagorovú a jej hostí bude ako obvykle sprevádzať skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti ticketpro.cz.

 

 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre