ME v tanečnom športe na vozíku. Sledujte priamy prenos na MeToo.sk (+ VIDEO)

Pridané: 25.10.2016 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

V dňoch 28. - 30. októbra bude Slovensko organizátorom Majstrovstiev Európy 2016 v tanečnom športe na vozíku, a vďaka priamemu prenosu MeToo.sk bude pri tom aj vy.  

 

ME v tanečnom športe na vozíkuME v tanečnom športe na vozíku

Dejiskom podujatia, ktorého organizátormi budú Medzinárodný paralympijský výbor (IPC), Slovenský paralympijský výbor (SPV), Paralympijská marketingová spoločnosť, s.r.o. (PMS) a Mesto Košice, bude Spoločenský pavilón v metropole východného Slovenska. Očakáva sa štart viac než 150 športovcov z 25 krajín.

 

Slovenská dvojica  Helena Kašická - Peter Vidašič z košického klubu TK Ellegance sa na ostatnom šampionáte stali najúspešnejším párom, keď v latinskoamerických a štandardných tancoch skončili na druhom mieste, ale v kategórii LWD 1 Freestyle jasne dominovali a stali majstrami Európy. Na domácej pôde budú teda obhajovať titul kontinentálnych šampiónov.

 

>> PRIAMY PRENOS Z ME VYSIELAME TU <<

 

Ďalší náš pár Maroš Olejár - Mária Gazdíková pri svojom prvom štarte vybojoval v kategórii LWD1 v štandardných tancoch tretie miesto, v latinskoamerických tancoch skončil na piatej priečke. Milan Berko a Miroslava Sekaninová v štandardných tancoch v kategórii LWD 2 skončili na 5. mieste a v latinskoamerických pridali šiestu pozíciu. Napokon, v kategórii DUO LWD 2 pár Milan Berko - Helena Kašická obsadil v silnej konkurencii 4. miesto. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre