text

Janet Jackson útočí na filmové plátna.

Pridané: 13.11.2007 | Autor: MarekM | Pridal: marcel13

Režisér a scenárista Tyller Perry so svojím počinom Why did I get Married? (Prečo som sa vydala?) trafil do čierneho. Tento rodený Američan, preslávený najmä ako koproducent a postava z filmu Diary of Mad Black Woman (Denník šialenej manželky), zrežíroval ďalší trhák podľa scenára k vlastnej hre a obsadil doň Janet Jackson.
Janet JacksonJanet Jackson

Obsadzovanie speváčok či herečiek sa už tradične nepovažuje za šťastné riešenie. Všetci vieme o hviezdičkách ako Britney Spears či Paris Hilton, ktoré sú známe skôr sériami excesov, než hereckými výkonmi. Janet Jackson by však aj napriek skepse mohla byť výnimkou. Veď pri jej hereckom výkone vo filme Cesta za láskou (Poetic Justice, 1993) kývala uznanlivo hlavou aj odborná kritika a určite to nebola jej účasť, čo urobilo zo Zamilovaného profesora 2 prepadák. Táto hasnúca popová hviezda má istý potenciál zažiariť teraz pre zmenu na plátnach kín.

„Why did i get married?" je typická komediálna tuctovka, založená na klasickom scenári. Štyri manželské páry riešia situácie bežného života. Všetko by bolo v poriadku, keby sa jedného dňa nevybrali na predĺžené stretnutie zo strednej školy do Colorada a neotvorili na nej otázku nevery. Tajomstvá sa odhaľujú, začínajú sa vynárať prvé otázniky, pochybnosti...

Zdá sa, že Ameriku okrem iného položila na kolená možnosť vidieť sestru nešťastného Michaela Jacksona, ktorý je dnes viac menej už slávnejší ako pedofil, než spevák. Pri uvádzaní novinky do kín táto snímka zarobila cez víkend viac ako filmy s Georgom Clooneym a Cate Blanchett v hlavných úlohách dokopy!

Aj keď by túto 41 ročnú exdivu svetovej popmusic mnohí fanúšikovia určite radi videli aj na svetovom turné k novému albumu, zdá sa, že sa ho tak skoro nedočkajú. Ak vôbec. Janet sa totiž začalo dariť hlavne mimo hudobnej sféry, kde momentálne žne úspech za úspechom. Okrem spomínaného, vcelku úspešného návratu do svetového filmu, zaujala tiež ako spisovateľka kníh o chudnutí, v ktorých radí svojim rovesníčkam na základe vlastných skúseností z boja s obezitou.

Možno prichádza nová éra Jackson mánie. Teraz však v podaní tej naozaj ženskej časti rodiny...

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Kráľovné jojo efektu

Komentáre