Paci Pac majú nové CD, 30-ročným hitom pre deti vdýchli nový život! (+ VIDEO)

Pridané: 15.12.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Tohtoročné Vianoce v rodinách s malým deťmi môžu byť naozaj špeciálne. Známa dvojica umelcov, ktorá tvorí pre deti pod názvom Paci Pac, vydala nové CD-čko. 


Paci PacPaci Pac

Oprášila staršie, kedysi veľmi populárne detské hity Petra Nagya, Vaša Patejdla a Beáty Dubasovej a upravila im zvuk tak, aby zneli súčasne. K dvom pesničkám už dokonca stihli nakrútiť aj videoklipy. CD „Paci Pac deťom" s podtitulom Pesničky Petra, Beaty a Vaša tak môžu potešiť súčasných drobcov rovnako ako kedysi tešili ich rodičov. Unikátne CD vychádza po 30 rokoch od vydania toho pôvodného. Deťom teda môže Ježiško priniesť naozaj krásny darček -vianočný balíček s CD-čkom a vstupenkou na najveselší detský festival Festík, kde nebudú chýbať ani piesne Paci Pac z tohto albumu.

 

 

Pesničky Beáty Dubasovej, Petra Nagya a Vaša Patejdla „Pes a mačka", „Ako bola objavená Amerika", „Čarbičky" a ďalšie z ich spoločného CD kedysi deti skutočne milovali. Tie dnešné ich však veľmi nepoznali, no dvojica Paci Paci sa rozhodla vdýchnuť im nový život. Dodala im moderný zvuk a na svete je úžasné nové CD-čko, ktoré je dôkazom, že tieto hity môžu oslovovať deti aj po dlhých desaťročiach.

 

„Nápad vznikol vďaka nášmu kamarátovi Tomášovi Danišovičovi, s ktorým spolupracujeme, a jeho otec je autorom niektorých pesničiek z albumu Peter, Beata a Vašo deťom. Vo februári sme boli spoločne na turné a po ceste autom sme si púšťali aj tieto pesničky. A keďže tento rok je už 30-te výročie od vydania pôvodného albumu, tak sme sa dohodli s autormi, že pesničkám vdýchneme nový život," vraví Adriana Pešinová alias Paci.

 

CD-čko „Paci Pac deťom" je plné hitov, na ktorých vyrastali rodičia súčasných drobcov. Dosiaľ ani jedna z nich však nemala videoklip, no Paci Pac to začali naprávať a dve skladby už majú dokonca aj klip.

 

„Na CD-čku sme pracovali od apríla tohto roka a dokončili sme ho v polovici novembra. Chceli sme dať pesničkám súčasný zvuk, ktorý štúdiá v dnešnej dobe ponúkajú. Niektoré pesničky sme sa snažili nemeniť a čo najviac priblížiť pôvodnej verzii, ale niektoré sme naopak úplne zmenili. Medzi naše najobľúbenejšie skladby patrí „Pes a mačka", tá nám utkvela v pamäti asi najviac, a potom „Čarbičky" a „Vyspi sa do krásy". Veľmi nás teší, že na tomto CD nájdu deti aj 3 krásne uspávanky. Tie sme v repertoári doposiaľ nemali," dodáva Mário Praženec alias Pac.

 

Paci Pac sa už teraz tešia, ako svoj nový repertoár zasievajú na najveselšom detskom festivale Festík, ktorý bude v máji v Bratislave. Rodičia teraz môžu svojim deťom urobiť na Vianoce dvojnásobnú radosť.

 

„Pripravili sme špeciálne balíčky, v ktorých si deti nájdu k novému CD-čku aj vstupenku na Festík. Samozrejme, všetko za zvýhodnenú cenu. Detičky sa môžu do jari naučiť tieto nové pesničky a potom ich spievať spolu s Paci Pac. Okrem tejto umeleckej dvojice tam vystúpia aj ďalší umelci, ktorí tvoria pre deti. Bude to jedinečný festival, kde sa na jednom mieste zídu vlastne všetci hudobníci z tejto brandže. Festík však bude zaujímavý aj pre tínedžerov a rodičov, či dokonca starých rodičov. Pripravujeme totiž veľkolepé multižánrové podujatie. Vianočný balíček sa teda určite oplatí a poteší nielen deti," uzatvára ambasádorka „Festíka" Katarína Šebestová z agentúry Evency.

 

Špeciálny vianočný balíček s CD-čkom a lístkom na Festík sa dá kúpiť v sieti Predpredaj.sk (http://bit.ly/festik_pacipac_vianocny_balicek) 

 

S maskotom Festíka, ktorým je veselý psík, sa deti stretnú aj na krste nového CD „Paci Pac deťom". Bude v nedeľu 17. decembra v Shopping Palace Zlaté piesky a začne sa o 11.00.

 

Všetky informácie o Paci Pac nájdete na ich webe: http://pacipac.sk/

 

„Festík" bude na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Parku 26-ho a 27-ho mája 2018. Podrobnosti si prečítate tu: http://festik.sk/

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre