Premiérové seriály na AMC vrcholia

Pridané: 12.12.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Ako to dopadnes rebelmi v počítačovom svete a Dorotou v Emerald City?

 

Halt and Catch FireHalt and Catch Fire

Koncom roka sa blížiajvyvrcholenieveľmi silnéhoseriálového programu na televíznej stanici AMC. Halt and Cath Fire či Smaragdové mesto idú do finále. Vo finálnej sérii seriálu Halt and CatchFire, v ktorom počítačoví machri a podnikatelia pracujú na antivíruse, prvých online hrách aj komunikačných nástrojoch to pokojné nebude. Byť najlepší chce totiž každý. V zemi plnej kúziel a čarov zase vypukne záverečný konflikt, ktorý rozhodne o budúcnosti zemeOz a o návrate Doroty domestečkaLucas v Kansase. Spríjemnite si predvianočný čas s televíznoustanicou AMC a dopozerajtezaujímavé osudy vašich obľúbených seriálových hrdinov až do konca.

 

Ťažký život počítačových rebelov

Od odvysielania prvej epizódy seriálu Halt and Catch Fireubehli už štyri roky a toľkoočakávaná finálnaštvrtá séria konečně uzrela svetlo sveta. V každejjednejepizóde sa predstavil niektorý z aspektov moderného online prostredia. Minulá séria bola zameraná na úsilie Camerona a Donny priviesť ich spoločnosť zo sveta internetových  hier do sveta internetového obchodu. Počas dokončovania projektu však narazili na mnohé prekážky. Akoranné obdobie internetu ovplyvnilo osobné životy a spoločnosť sledujeme v štvrtej sérii seriálu. Súťaživosť medzi hlavnými hrdinami stále stúpa. Kam sú až ochotní zájsť, aby dosiahli svojúspech? Či nakoniec dôjde k tomu správnému spojeniu alebo sa všetko zvrtne do drámy sledujte na televiznej stanici AMC už voštvrtok14. decembra o22 hod. Nie náhodou okrem skvelých hereckých výkonov v seriáli môžetepriniektorých postaváchnájsťinšpiráciuStevomJobsom či StevomWozniakom, ikonami dnešných moderných technológií. Všimnete si ich?

 

Dorota sa nebude len pozerať

Dorotu z premiérového seriálu Smaragdové mesto, vktorom sa odohráva príbehplný čarov  a kúzel ste siurčite zamilovali. Na svojej ceste za čarodejníkom sa hlavná hrdinka stretávas mnohými záhadnými bytosťami, ako je vojak, ktorý stratilpamäť alebo ochraňovaný chlapec. Tornádom undsenú Dorothy Gale, stvárnila Portoričanka AdriaArjona, ktorá bude v poslednej epizóde seriálu čeliťtiež konfliktu medzi čarodejnicami a mestečkom Oz. Kto ovplyvní budúcnosť zemeOz sledujte v nedeľu 17. decembra od 14 hod. na televíznej stanici AMC. Má Dorota nádej zlomiť proroctvo a vrátiť sa do normálneho sveta?

 

O AMC Networks International - CentralEurope

AMC Networks International - CentralEurope je súčasťou AMC Networks International, jednej z predných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na Strednú a Východnú Európu. Súčasné AMCNI - CentralEurope portfólio obsahuje 12 televíznych staníc v štyroch žánroch: šport: Šport1, Šport2, ŠportM, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, SundanceChannel, Film Mánia, Film+ a Film Café. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy. Je dostupný v celej rade platforiem vrátane HD, služieb na vyžiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

 

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networsk a dodávateľom uznávaných zábavných programov pre predplatiteľov vo viac ako 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike, AMC zahŕňa globálne značky ako SundanceChannel a MGM Channel, tak aj populárne kanáli s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworsk.com/amcni

 

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC NetworksInc (NASDAQ: AMCX) sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a programov, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AM, IFC, SundanceTV, WE tv a IFC Films produkujú programy, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrne relevantné a oslovujúce divákov napriek rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť prevádzkujú globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre