Prípravy na letnú sezónu v Regióne Vysoké Tatry sú v plnom prúde

Pridané: 02.05.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Región Vysoké Tatry sa po úspešnej zimnej sezóne intenzívne pripravuje na jarnú a letnú sezónu 2018. Počas nadchádzajúcich jarných a letných mesiacov Región Vysoké Tatry ponúkne návštevníkom regiónu bohatý program a komplexné služby.

 

Medvedie dniMedvedie dni

Počas nasledujúcich jarných a letných mesiacov prázdnin si na svoje príde v regióne Vysokých Tatier naozaj každý. Pre návštevníkov sú na nasledujúce mesiace pripravené produkty a aktivity ako pre komerčné subjekty, tak pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí a milovníkov športu, tak aj pre tých, ktorí majú radi kultúru, históriu či zdravý životný štýl. Hlavne v mimosezóne je možné si vychutnať pokoj, krásu a všadeprítomnú pozitívnu energiu hôr. „Netreba zabúdať, že Tatry sú aj o množstve produktov na zveľadenie tela a duše, kam je dôležité zahrnúť aj klimatické kúpele. Týmito boli kedysi Vysoké Tatry vďaka klimatoterapii - fyzikálnej liečbe vyhľadávané a známe." Skonštatovala Veronika Littvová, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región Vysoké Tatry.


Tatranci hodnotili z hľadiska návštevnosti uplynulú letnú sezónu ako veľmi vydarenú a dúfajú, že naše veľhory pritiahnu návštevníkov aj počas blížiacich sa jarných a letných mesiacov, kedy ich tu čaká príjemné počasie vhodné aj na turistiku či prechádzky, nádherné výhľady a samozrejme kvalitné služby. Ubytovatelia, podnikatelia a samosprávy v spoluprácou s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu pripravili pre domácich aj zahraničných turistov ako aj tatrancov bohatý program, kvalitné služby a množstvo atraktívneho sprievodného programu, ktorý príjemne doplní turistické aktivity a športové vyžitie.


Májovka

  • V prevádzke budú lanovky, cykloturistika, horské káry,

Rudolf Jelínek rituál s hruškou, turistika

  • Skalnaté pleso: animácie + zábava v Kamzíkove, Kamzičia

olympiáda v Svištej krajinke, horské káry

  • Starý Smokovec: Výlety lanovkou na Hrebienok,

prechádzky k horským chatám a vodopádom, cyklotrasy,
Rudolf Jelínek Rituál s hruškou

  • Štrbské Pleso: Vyhladikove výlety lanovkou, Solisko 1

840mnm

  • Tatranská Lomnica - Humno
  • Bohužial majová grilovačka a jarná lyžovačka sa nepodarila

zrealizovať

  • Budeme sa to však snažiť kompenzovať grilovačkou a iným

 

Veríme, že bohatý program, množstvo sprievodných aktivít, nádherné Tatry, spolupráca jednotlivých subjektov v Regióne prispejú k úspešnej jarnej sezóne a že prichádzajúca letná sezóna prekoná čísla z minulého roka. „Je veľmi potešujúce, že celý región, domáci obyvatelia, ubytovatelia a samosprávy sa spolupodieľajú na vytvorení úžasných chvíľ v regióne. Veríme, že toto úsilie prinesie ovocie vo forme spokojnosti a nezabudnuteľných zážitkov." Dodala na záver, Veronika Littvová

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre