Hviezdou 53-ho ročníka festivalu Červeník bude kapela IMT Smile, ktorá odpáli aj hit „Sokoly“!

Pridané: 06.08.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Výborná atmosféra, skvelá zábava a zmes všetkých hudobných žánrov! Červenícke slávnosti spevu, hudby a tanca vstupujú v tomto roku do 53. sezóny a opäť prinesú unikátny program.


IMT SmileIMT Smile

Na festivale 10. a 11. augusta v Amfiteátri Červeník zahrajú obľúbenci IMT Smile, legendárny Peter Nagy so skupinou Indigo, speváčka Zuzana Smatanová, kapely HEX, Tublatanka, Polemic, Žoči Voči, Slobodná Európa či česká skupina Jelen.Nenechajte si ujsť festival s neopakovateľnou atmosférou, ktorý štartuje už tento piatok. Stretneme sa 10. a 11. augusta v Červeníku!

 

Tradícia skĺbená s rockovými a popovými rytmami!Festival Červeník je unikátom s neopakovateľnou atmosférou. Návštevníci všetkých vekových kategórií sa tešia na jednu z našich najlepších kapiel IMT Smile, ktorá letné koncertovanie obľubuje.

 

„Hrať vonku je úplne iný pocit a hlavne v lete. Ja to mám veľmi rád a veľmi si to užívam. Každý rok si urobíme čas s kapelou, aby sme hrali a nie aby sme dovolenkovali. Pre našu skupinu je to podstatné. Na Červeníku sme hrali veľakrát. Mám rád akcie, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako tie menšie, ale moja skúsenosť je, že o to sú srdečnejšie. Užívam si miesta, kde je dobrá nálada, kde sa ľudia chodia baviť. Návštevníci festivalu Červeník sú skvelí, majú chuť sa zabávať a atmosféra v publiku tu bola vždy fantastická," hovorí o festivale Ivan Tásler z IMT Smile.

 

            IMT Smile zakončili nedávno vlastnú Amfiteater tour po Slovensku a v auguste sa chystá nahrávať nový, v poradí už 11-ty album. Medzitým ale zahrá na niektorách festivaloch a nevynechá ani Červeník.

 

„Zahráme naše najväčšie hity, nie sme typ kapely, ktorá by ich vynechávala. Práve naopak, máme radi, keď sa ľudia dočkajú aj tých piesní, na ktoré sa tešia. Určite zahráme „Opri sa o mňa" alebo „Sokoly". Teším sa na každé jedno hranie a priznám sa, nechávam si trochu slobody, aby som si mohol vybrať nejakú vec, ktorá mi napadne v tej danej situácii a nálade na pódiu," priznáva Ivan Tásler.

 

            Hranie pod holým nebom miluje aj rocková kapela Zoči Voči, ktorá nedávno oslávila 13 rokov fungovania s albumom s názvom „13".

 

Na tomtovýbornomfestivalesmeboliužštyrikrát. Hralismepodvečer, v hlavnomhracomčaseaajvečerpo headlinerovi, takžesmesiužvyskúšalinatomtofestivaleasivšetko.  A vždy mal koncert pre násveľkéčaro, hlavne v tom, žesaodohráva v zaujímavoriešenomamfiteátri. Predpódiomje veľkáplocha pre ľudí, ktorísachcúporiadnevyskákať v dave. Ažpotomsadvihnúmiestanasedenie, ktorépekneuzatvoriadookoladiváckypriestor. A pretotuvznikajúajperfektnéfotkykapielrovno z pódia," chváli festivalbubeníkkapelyZočiVoči Vlado Kovár.

 

Zoči Voči zahrajú zmesosvedčenýchhitovakonapríklad "Čerešne", "Stratený" či "Láska - Nenávisť". Z novéhoalbumusamôžufanúšikoviatešiťnatvrdšieveci, ktorézaručiaskladby "Negatív" alebo "13. Komnata". Na svoje s príduvšetci, pretožezahrajúajakustickéskladbynapríklad "NadPrahou".

 

Festival Červeník sa tento rok bude v malej západoslovenskej obci v okrese Hlohovec konať po 53. krát a štartuje už v piatok 10. augusta. Nenechajte si ujsť festival s jedinečnou atmosférou a skvelým programom, okrem IMT Smile a Zoči Voči vám zahrajú Peter Nagy a Indigo, HEX, Tublatanka, Polemic, Zuzana Smatanová, Slobodná Európa, King Shaolin, Jelen, Bystrík Banda, Marián Greksa a Delykvenc, Malý Pric, TheChronicSleepers či Symfobia. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.sk na https://www.ticketportal.sk/Event/CERVENIK_2018

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre