Leto bez plaviek? – Žiadna nuda nehrozí!

Pridané: 02.07.2008 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Patríte medzi nudistov alebo textilákov? Ak si v 35 stupňových horúčavách na seba obliekate plavky, je to vraj to isté, ako keby ste pili a neboli ste smädní. Skúste prísť toto leto na chuť dovolenke bez plaviek! Tu je 8 dôvodov, prečo začať s nudizmom:

1. Nudizmus odstráni fyzické a psychické bariéry - prekoná predsudky z nahoty.
2. Nemusíte si každý rok kupovať nový model plaviek.
3. Mať na sebe mokré plavky je nezdravé! Lekári tvrdia, že nudisti a naturisti netrpia zápalmi močových ciest a u žien bez plaviek sú menej časté zápaly vaječníkov.
4. Budete sa cítiť slobodne a uvoľnene.
5. Rovnomerne opálené telo bez bielych miest a pásikov vyzerá oveľa atraktívnejšie.
6. Nahota je úplne prirodzená vec, pretože všetci sa rodíme nahí.
7. Nikto nebude komentovať tvar vášho poprsia alebo veľkosť penisu. Pravý naturista nerieši či ste tučný, plešatý, málo obdarený, nízky...
8. Nudizmus je vhodný aj pre deti. Je dokázané, že deti z nudistických rodín sú oveľa menej postihované depresiami, so sexom začínajú neskôr, sú sebavedomejšie a dokonca sa z nich nestávajú kriminálnici.

fotografiafotografia
Nudizmus verzus naturizmus.
Ak sa sem tam objavíte pri jazere alebo rieke bez plaviek, ste nudista. Naturizmus je životný štýl, akýsi návrat človeka k prírode. Naturisti považujú nahotu len ako jeden z aspektov prirodzenejšieho, prírodnejšieho a zdravšieho života.

 

Fóbia z viditeľných prejavov vzrušenia.
Dámy, to majú veľmi jednoduché. Aj keby celý deň čumeli na najúžasnejšieho nahého chlapa na svete, ich vzrušenie by nebolo na nich vidieť. Muži sú v takýchto situáciách v nevýhode. Niektoré dámy sa navyše zásadne opaľujú z mierne roztiahnutými nohami a takýto pohľad dokáže každý penis premeniť na tvrdú skalu. Milí páni, nasleduje otočka na brucho alebo rýchly presun do studenej vody. Nikto na vašu pýchu nie je zvedavý! Prítomnosť úchylov je na nudistických plážach zriedkavá, tak prosím vás, nezvyšujte nízke štatistiky ich výskytov. Čím častejšie sa budete „nudiť", tým viac si zvyknete na vizuálne podnety a vaše telo už nebude tak prudko reagovať.

Nahota nemusí znamenať len sex. Dokonca milovanie na nudistických plážach je prísne zakázané! Ak ste sa medzi nudistov dostavili len ako občumovač, bude to na vás vidieť. Nudisti a naturisti sa navyše vedia veľmi rýchlo zmobilizovať a nerobí im problém voayera vypoklonkovať zo svojho územia.

fotografiafotografia

 

Zem zasľúbená.
Nudizmus dali svetu Nemci. Prvý nudistický klub bol založený v Hamburgu už v roku 1903. Po celej krajine funguje množstvo klubov, združení a spolkov. Všetci nemeckí naturisti majú momentálne hlavu v smútku. Už v zime si hromadne predplácali špeciálne lety pre naháčov a teraz im ich zrušili. Verejnosti sa totiž zdala byť zvrhlá predstava plného lietadla nahých ľudí.

Absolútnym rajom pre nudistov a naturistov je Chorvátsko. V každom regióne nájdete špecializované FKK kempy, ktoré sú plné najmä nemeckej klientely. Preto označenie FKK - Freikorperkultur, čo vo voľnom preklade znamená „kultúra voľného tela". V kempoch sú všetci nahí nielen pri mori, ale aj prechádzajú sa len tak, do obchodov a barov chodia len tak, obed pripravujú len tak, volejbal hrajú len tak... Pri takýchto činnostiach sa naše telo správa inak, ako keď nám isté časti pevne obopína oblečenie. Ste pripravení na takýto pohľad!

Na Slovensku existuje len jedno jediné oficiálne miesto, kde sa môžu nudisti stretávať. Ide o strechu aquaparku v Bešeňovej! Smolou ale je, že ak sa chcete osviežiť v bazénoch, musíte si obliecť plavky. Po celej krajine ale nájdete množstvo neoficiálnych pláží, kde môžete odhodiť plavky. Tu je zoznam najznámejších miest - Batizovce pri Svite, Dedinky, Domaša, Geča, Guláška pri Senci , Harčáš pri Komárne, Chorvátsky Grob, Kotelnica pri Bajči, Liptovská Mara, Malý Cetín, Nové Košariská v Dunajskej Lužnej, Rovinka, Rusovce, Ružín, Slepčany, Šútovo, Zelená voda pri Novom meste nad Váhom, Zemplínska Šírava, Zlaté piesky a mnoho ďalších súkromných pláži zašitých v kríkoch a rákosí.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre