Cukrárske umenie nie je pre bábovky (+ VIDEO)

Pridané: 12.06.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Už 22. júna o 17:00 hod. sa môžete tešiť na prvú časť tretej série kulinárskeho seriálu Majstrovské pečenie, oceneného cenou BAFTA pre televíznu reláciu, ktorú vám prináša stanica TV Paprika. Nielenže vám z receptov budú tiecť sliny, ale môžete sa tešiť aj na rivalitu, ktorá sa bude z kola na kolo medzi súťažiacimi stupňovať a čo-to sa o pečení aj priučíte. Reláciou vás bude sprevádzať moderátorská dvojica Sue Perkins a Mel Giedroyc.

 

Paprika TVPaprika TV

Inšpirujte sa zaujímavými receptami na pečenie.
V tejto zábavnej a napínavej relácii sa hľadá najlepší cukrár-amatér Veľkej Británie. Členovia poroty - autorka kuchárskych kníh Mary Berry a cukrársky majster Paul Hollywood - dávajú dvanástim nadšeným adeptom cukrárskeho remesla rôzne úlohy, ktorých splnením môžu preukázať svoju odbornú spôsobilosť a vďaka tomu môžu diváci pochopiť, že za cukrárskym umením sa skrýva zložitá veda plná výziev. Súťažiaci, zatiaľ čo sa musia popasovať s ťažkými skúškami, robia všetko pre to, aby si svojím výkonom získali priazeň porotcov, veď sa snažia postúpiť do finále a každý z nich by sa chcel stať definitívnym víťazom.


Aké recepty si spolu pripravíme?
Všetkých desať častí tretej série bude plných skvelých receptov, ktorých počet sa vyšplhá až na číslo 30. Už v prvej časti budú súťažiaci počas dvoch hodín pripravovať koláč Upside down, teda obrátený hore nohami, na ktorom budú musieť ukázať svoj rukopis. Druhým dezertom bude pochúťku Rum baba so šľahačkou pripravená za 3 hodiny, kde sa porota zameria na technickú stránku dezertu a v poslednej až 5-hodinovej disciplíne budú súťažiaci piecť predovšetkým vizuálne dokonalú tortu s prekvapením vo vnútri tzv. hidden design cake.
Ak ste dostali chuť inšpirovať sa pri pečení, sledujte reláciu Majstrovské pečenie na TV Paprika od 22. júna o 17:00.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre