Billy Barman pri Dunaji. Leto 2020 sa môže začať! (+ VIDEO)

Pridané: 23.06.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Na jar mali Billy Barman odohrať 12 koncertov k novému albumu Zlatý vek. Korona im však poriadne rozhádzala plány a kapela musela improvizovať aj okolo vydania svojej štvrtej nahrávky, ktorá bola doteraz dostupná len digitálne a fanúšikovia museli čakať na dokončenie platní a CD. 

 

Billy BarmanBilly Barman

Zdá sa, že všetko už speje k dobrému koncu. Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali. Už 8. júla vystúpia pod holým nebom na Tyršovom nábreží v Bratislave.

 

„Pandémia bola pre nás ako kapelu asi najťažšia situácia, akú sme kedy zažili. Umelci museli ostať sedieť doma a niektorým to možno vyhovovalo, ale my sme za posledné tri mesiace nevytvorili nič. Najdôležitejšie sú pre nás koncerty, ktoré sme však museli zrušiť," vyjadril sa spevák Juraj Podmanický k uplynulému obdobiu v rozhovore pre Denník SME.  Ako náhradu stihli aspoň online a rádiové hrania.

 

 

 

Spomínané turné už Billy Barman preložili na jeseň. Neplánovane si to však bratislavská formácia vynahradí koncertom pre divákov už o pár týždňov. A keďže sa hudobníkom medzitým podarilo dokončiť aj koronou zabrzdený proces výroby platní a CD, pôjde zároveň o prvý oficiálny krst nového albumu Zlatý vek. Skupina sľubuje podpisovačku, fotenie aj veľkolepú afterparty.

 

Koncert Billy Barman sa udeje 8. júla v Bratislave na Tyršovom námestí, na petržalskej strane Dunaja pod Starým mostom. Open-air akcia má obmedzenú kapacitu. V predpredaji je dostupných 950 lístkov, z ktorých už v obehu ostáva posledná stovka.

 

ĎALŠIE INFO:

Predpredaj na koncert Billy Barman v Bratislave: https://tootoot.fm/sk/events/5eec8f40235b4d01943cf976

LP | CD | FLAC | MP3 Billy Barman - Zlatý vek: https://www.slnkorecords.sk/billy-barman/zlaty-vek

Billy Barman feat. Gleb - Ukáž vrecká (official video): https://youtu.be/mvOIUiXkGn4

Naživo_FM: Billy Barman - Doba Doba: https://youtu.be/ZbZDmJhqTIs

Kredit fotografie: Damián Pastirčák

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre