F1 oznamuje dva nové preteky. Uvidíte na Sport1 a Sport2

Pridané: 25.07.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Majstrovstvá sveta Formuly 1 sa konečne dostávajú do vysokých otáčok a fanúšikovia kráľovskej disciplíny motošportu môžu opäť sledovať svoje obľúbené preteky na staniciach Sport1 a Sport2 naživo. Už v júli bol zverejnený kalendár úvodných ôsmich pretekov a v deň štartu prvých tréningov druhého z nich, Veľkej ceny Štajerska, oznámila F1 ďalšie dve veľké ceny na rok 2020. 


F1F1

K revidovanému kalendáru sa pripájajú úplne nová Veľká cena Della Toscana Ferrari 1000 na oslavu výročia ikonickej talianskej značky v meste Mugello a Veľká cena Ruska v Soči.  Tým sa súčasný počet potvrdených pretekov zvyšuje na desať a ďalšie budú oznámené v nasledujúcich týždňoch. Ako už bolo uvedené skôr, riadiace zložky F1 a FIA očakávajú, že revidovaná sezóna 2020 bude mať 15 až 18 pretekov.

 

Zverejnený program ďalších pretekov je takýto:

11. - 13. september FORMULA 1 GP DELLA TOSCANA FERRARI 1000 2020 Mugello (Taliansko)

25. - 27. september FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2020 (Soči - Rusko)

 

Chase Carey, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Formuly 1, povedal: „S potešením oznamujeme, že Mugello a Soči budú súčasťou kalendára 2020 a chceme poďakovať všetkým našim partnerom za podporu v posledných týždňoch. Minulý víkend sme zažili skvelý začiatok sezóny v Rakúsku a naše plány na zvyšok sezóny 2020 majú reálny rozmer. Tešíme sa na návrat do Soči a sme nadšení z toho, že sa prvý raz predstavia preteky Formuly 1 aj v Mugelle k výročiu 1000. Grand Prix Ferrari. Oba preteky budú pre fanúšikov obrovským prínosom. "

 

O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na strednú a východnú Európu. Súčasne je AMCNI - Central and Northern Europe portfólio ponúka televíznej stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy.  Je dostupný v celej rade platforiem vrátane HD služieb na vyžiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

 

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahŕňa ako globálne značky SundanceTV a MGM Channel, tak populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com/amcni.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre