Televízna stanica AMC hostila 24. júla virtuálny panel seriálu Živí mŕtvi: Počiatok konca, v rámci festivalu Comic-Con@Home. AMC počas panelu oznámila dátum návratu šiestej série seriálu a ďalšie novinky. (+ VIDEO)

Pridané: 27.07.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Panelu, ktorý moderoval Chris Hardwick (Talking Dead), sa zúčastnili vedúci scenárista seriálu Scott M. Gimple, výkonní producenti Andrew Chambliss a Ian Goldberg a herci Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades.

 

Walking Death VIWalking Death VI

Diváci na Slovensku a v Čechách sa na šiestu sériu seriálu Živí mŕtvi: Počiatok konca môžu tešiť už v pondelok 12. októbra o 22:00 na AMC. Šiesta séria je ďalšou svetovou premiérou na AMC.

- Herec Lennie Jameschystá v šiestej sérii svoj režisérsky debut, pripojí sa tak ku kolegovi Colmanovi Domingovi, ktorý bude v tejto sérii režírovať svoj tretí diel

 

 

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, stojí za jednými z najviac oceňovaných dramatických seriálov v poslednom desaťročí, napr. Mad Men a Breaking Bad.  AMC si pripísalo už niekoľko úspechov, celkom 45 cien Primetime Emmy a viac ako 290 nominácií na Emmy. AMC je prvou káblovou stanicou, ktorá v roku 2008 získala cenu Emmy za vynikajúci dramatický seriál Mad Men z roku 2008. Medzi aktuálne najúspešnejšie dramatické seriály z produkcie AMC ocenené Zlatým glóbusom, patrí Better Call Saul, Fear The Walking Dead, NOS4A2 a The Terror.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre