Čo môže spôsobiť jeden škandál?

Pridané: 16.10.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Čo zaujíma bulvárne médiá najviac? Škandály. Keď sa pozriete na spravodajsko-spoločenský obsah takých médií, neuvidíte príbehy plné lásky, vzájomnej podpory, spokojného života a rešpektu, naopak, z väčšiny článkov kričí senzácia v podobe podvodov, rozvodov, škandalózneho správania. Niet sa preto čomu čudovať, že niektoré z celebrít začali svoju „kariéru" práve niečím veľmi neobvyklým. 

 

Paris HiltonParis Hilton

Keď sa pozrieme do histórie známych osobností, či už ide o herečky a hercov, speváčky a spevákov, modelky či módnych návrhárov, v mnohých prípadoch nájdeme nejednu ukážku veľmi kontroverzného správania. Niektorým to v rámci verejnej mienky krátkodobo uškodilo, iným samozrejme pomohlo. Veď mnoho premiér predznamenali škandály, ktoré na ne ale upútali pozornosť a išlo len o výmysly. Poriadny škandál môže v niektorých prípadoch aj otvoriť dvere do sveta celebrít. Šialené? Áno, ale veľa dnes celosvetovo známych osobností založilo svoju kariéru na škandále. Asi najznámejšou takou osobou je Kim Kardashian. O popularite témy svedčí aj to, že sa mu venujú viaceré filmy alebo televízne seriály. Jedným takým je aj seriál Preslávil ma škandál z dielne televíznej stanice CBS Reality, ktorá bude jeho série vysielať práve v októbri. Kto ďalší založil svoj „úspech" na škandále?

 

Mladá mamička Farrah Abraham

Farrah Abraham sa na televízne obrazovky dostala prostredníctvom televíznej show stanice MTV s názvom Tehotná v 16-tich, ktorá zachytávala násťročné mamičky v dobe tehotenstva a v prvých mesiacoch materstva. Farrah bola jednou zo štyroch protagonistiek prvej série a v ďalších sa tiež občas objavila. Z mamičky dcéry Sofie sa stala ctižiadostivá modelka, speváčka a dokonca aj spisovateľka, keď vydala autobiografiu, ktorá sa dostala aj na zoznam bestsellerov The New York Times. Skutočnou celebritou, o ktorú sa bijú paparazzi, sa stala ale až vo chvíli, keď svetlo sveta uzrel film pre dospelých, ktorého bola súčasťou. Najskôr tvrdila, že je to podvrh a žiaden taký film neexistuje, potom sa nechala počuť, že je to domáce video. Nakoniec vyšlo najavo, že to bola sama Farrah, ktorá video predala spoločnosti produkujúcej podobné filmy, a to za nemalú čiastku. Škandál bol na svete a Farrah začala plniť stránky bulváru. A to až dodnes.

 

Paris, dedička impéria

Jednu z budúcich dedičiek hotelového impéria Hilton asi netreba dlho predstavovať. Paris sa už v detstve snažila preraziť ako modelka, avšak to sa jej podarilo až po roku 2000, kedy sa dostala pod patronát významných modelingových agentúr. Bola súčasťou mnohých reklamných kampaní a známa začala byť aj divokými večierkami, ktoré usporadúvala. Skutočné šialenstvo sa ale strhlo v roku 2003, kedy sa objavilo staršie súkromné erotické video s jej priateľom Rickom Salomonom. Okrem videa samotného verejnosť zaujalo, že táto nahrávka sa dostala na svetlo sveta len týždeň pred spustením prvej série jej reality show. Náhoda? Paris vehementne popierala akúkoľvek súvislosť a svojho, v tú dobu už bývalého, priateľa dokonca zažalovala. Vyrovnali sa nakoniec mimosúdne, avšak  videonahrávka bola neskôr vydaná na DVD. Paris sa k nahrávke vracia aj v novom dokumente The Real Story of Paris Hilton, ktorú uverejnila na Youtube. V dokumente, ktorý za jeden týždeň nazbieral 10 miliónov zhliadnutí, povedala, že k natočeniu erotického videa bola donútená. Ako to bolo skutočne sa ani nikdy nedozvieme, pravdou ale je, že od tohto škandálu sa stala Paris svetovou celebritou, herečkou, speváčkou aj autorkou kníh, módnych kolekcií a úspešných radov parfumov.

 

Preslávil ma škandál

Seriál „Preslávil ma škandál" predstavuje celebrity, ktoré sa preslávili vďaka svojim škandálom, ktorými sa plnili prvé stránky bulvárnych novín. Škandálom, ktoré vyvolali mediálne šialenstvo a ktoré boli dlho zdrojovým materiálom pre televíziu, knihy aj film. S využitím archívnych materiálov a prenikavých náhľadov odhaľuje každá hodinová epizóda lascívne činy osobností, vďaka ktorým sa tieto osoby dostali do centra pozornosti. Seriál Preslávil ma škandál vysiela od 21:50 televízna stanica CBS Reality každú sobotu a nedeľu od 18. októbra

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre