AMC vstupuje do nového roka dvoma premiérami

Pridané: 29.12.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

V pondelok 4. januára sa seriáloví fanúšikovia na televíznej stanici AMC dočkajú hneď dvoch premiér. O 22:00 sa môžu tešiť na prvú časť druhej série mysteriózneho seriálu NOS4A2. Následne o 22:45 môžu vidieť očakávanú premiéru štvrtej série seriálu Fargo, v hlavnej úlohe s Chrisom Rockom.


NOS4A2NOS4A2

Desivá vianočná dedinka

Druhá séria seriálu z produkcie AMC NOS4A2 sa opäť točí okolo Vic McQueen (Ashleigh Cummings), nadanej mladej ženy, ktorá má nadprirodzenú schopnosť nachádzať stratené veci. Jej cesty sa vďaka tejto schopnosti skrížili s Charlie Manxom (Zachary Quinto), charizmatickým nesmrteľným tvorom, ktorý sa živí dušami detí. To, čo po nich zostane, odkladá do Vianočnej krajiny, zvrátenej vianočnej dedinky, kde každý deň je Štedrý deň a nebyť šťastný je protizákonné. Vic sa pokúša poraziť Manxa a zachrániť jeho obete bez toho, aby pri tom prišla o rozum, alebo sa sama stala jednou z nich.  

 

Druhá séria NOS4A2 nadväzuje osem rokov po udalostiach z prvej série. Vic McQueen je odhodlanejšia než kedykoľvek predtým raz a navždy zničiť Charlieho Manxa. Charlie po tom, čo sa pozrel do očí vlastnej smrteľnosti, sa vracia so zúfalou túžbou pomstiť sa Vic. Tentokrát sa zameria na to, čo jej je najdrahšie, jej osemročného syna Waynea.  Začínajú rýchle preteky o Wayneovu dušu, kedy Vic aj Charlie musia čeliť chybám z vlastnej minulosti, aby rozhodli o Wayneovej budúcnosti.

 

V seriáli NOS4A2 založenom na rovnomennom bestselleri Joe Hilla uvidíte aj  Jahkaru Smith, Olafura Darri Olafssona, Virginiu Kull a Ebona Mocc-Bachracha. Seriál pochádza z vlastnej produkcie AMC Studios.

 

Mafia v Kansas City

Jedenásťdielna štvrtá séria seriálu Fargo, ktorý vyhral ceny Emmy, AFI, TCA, Peabody a Zlatý glóbus, nás opäť zavedie do Kansas City v roku 1950.  V meste proti sebe stoja dva kriminálne syndikáty, ktoré bojujú o svoj kúsok amerického sna. Mafiánske rodiny ale uzavreli krehké prímerie a spoločne kontrolujú alternatívnu ekonomiku podvodov, korupcie a drog. Aby upevnili mier, vymenili si mafiánski bossovia Loy Cannon (Chris Rock) a Donatello Fadda (Tommaso Ragno) svojich najmladších synov Satchela (Rodney Jones) a Zera (Jameson Braccioforte), ktorých rivali vychovávajú ako vlastných.

 

Situácia sa ale značne skomplikuje po tom, čo Donatello zomrie po rutinnej operácii. Vedenia rodiny sa ujíma jeho najstarší syn Josto Fadda (Jason Schwartzman), ale jeho pokusy o stabilizáciu organizácie a udržanie prímeria komplikuje jeho brat Gaetano (Salvatore Esposito, ktorý sa vrátil do Kansas City z Talianska, kde si vybudoval povesť nemilosrdného gangstera. Nielen muži z rodiny Fadda sa musia rozhodnúť voči komu budú lojálni. Loy Cannon cíti príležitosť získať prevahu a testuje slabosti svojich talianskych rivalov. K svojej hrôze ale zisťuje, že jeho vlastný najstarší syn Lemuel Cannon (Matthew Elam), nechce mať s rodinným biznisom nič spoločné. 

 

V štvrtej sérii seriálu založeného na skutočných udalostiach sa fanúšikovia zoznámia aj so zdravotnou sestrou Oraettou Mayflower (Jessie Buckley), ktorá nedokáže zniesť utrpenie druhých, alebo rasovo zmiešaným párom Thurmanom a Dibrell Smutnymi, ktorí vlastnia pohrebnú službu, a s ich šestnásťročnou dcérou Ethelrid Pearl.  

 

Sledujte premiérové časti druhej série seriálu NOS4A2 a štvrtej série seriálu Fargo už 4. januára na AMC o 22:00 a 22:45.

 

###


O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na strednú a východnú Európu. Súčasne je AMCNI - Central and Northern Europe portfólio ponúka televíznej stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy.  Je dostupný v celej rade platforiem vrátane HD služieb na vyžiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

 

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahŕňa ako globálne značky SundanceTV a MGM Channel, tak populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com/amcni.

 

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkujú relácie, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrne relevantné a oslovujúce divákov naprieč rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre