Víťazka ČSMT 2019 Margaréta Ondrejková prekonala problémy a vydáva prvý singel (+ VIDEO)

Pridané: 02.03.2021 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Samostatná hudobná kariéra víťazky súťaže Česko Slovensko má talent 2019 Margaréty Ondrejkovej sa hneď na štarte trochu skomplikovala. 

 

Margaréta OndrejkováMargaréta Ondrejková

Počiatočné problémy s hudobným producentom ju však neodradili a v nastúpenej ceste pokračuje s novým tímom spolupracovníkov. Do rádií a fanúšikom teraz posiela svoj prvý singel Keď zaspávam. Text k skladbe napísali Miro Jurika a Marián Brezáni. Hudbu zložil Peter Šíma, ktorý nahrávku spolu s Františkom Ondrejkom aj produkoval.

 

„Po víťazstve v ČSMT som bohužiaľ narazila na veľmi neschopného a nekompetentného človeka, ktorý nám to dosť skomplikoval. Mala som vydávať skladbu, ktorú som s ním nahrala, ale nejak to nefungovalo a kým sa to vyriešilo, tak som sa takmer celý rok nepohla ďalej," povedala o problémoch mladá speváčka a k novej skladbe dodala: „Som rada, že ju už môžeme pustiť do sveta. Veľmi ma baví, aj keď to nie je úplne môj štýl. Nahrávanie bolo super. Vďaka skvelým ľuďom, ktorí sú okolo mňa, bola v štúdiu veľmi príjemná a uvoľnená atmosféra. Skladba Keď zaspávam je taká zamilovaná a verím, že tak, ako mňa osloví aj iných a že ju budú radi počúvať."

 

Lyric video k skladbe Keď zaspávam vytvorila Barbora Juriková.

 

 

 

Margaréta teraz s novým tímom intenzívne pracuje na nových skladbách a ak všetko pôjde podľa plánu, mal by byť do konca roka dokončený jej prvý album.      

 

„Chystáme nové veci. Veľmi by som chcela nahrať celý album. Radi by sme vyrazili aj na koncerty, ale vzhľadom na súčasnú situáciu zatiaľ nikto nevie, ako sa to všetko bude vyvíjať. Táto situácia je pre mňa veľmi ťažká, nielen v oblasti hudby, ale aj v škole. Chýbajú mi spolužiaci a chvíle strávené s nimi v škole," dodala na záver Margaréta Ondrejková.  

 

Kto je Margaréta? 

Volám sa Margaréta Ondrejková, mám 17 rokov a bývam v Čachticiach. Už si ani presne nepamätám, kedy som začala spievať ale mohla som mať asi 10-11 rokov. Predtým som už hrala na keyboard, takže hudbe sa venujem v podstate odmalička. Skôr než som mala učiteľku spevu ma na základnej škole prihlásili do speváckej súťaže My Popstar Trenčianskeho kraja, kde som postupovala a nakoniec získala svoje prvé ocenenie za spev - krásne 3.miesto. Potom som na jednom detskom večierku zaspievala pieseň My heart will go on od Céline Dion. Tam si ma všimla jedna skvelá pani učiteľka spevu Lenka Záhorcová z Vrbového. Navrhla mi, že ma bude učiť. Dohodli sme sa a  s jej pomocou som sa začala vo viacerých menších speváckych súťažiach získavať prvé miesta. Ako štrnásťročnú ma pani učiteľka prihlásila do medzinárodnej súťaže Sanremo Junior, v ktorej som sa úspešne prebojovala až do veľkolepého finále, ktoré sa konalo v pražskom divadle Hybernia. Z neho som postúpila do medzinárodného finále v talianskom Sanreme, ktoré som vyhrala. Rok a pol po tomto víťazstve som sa rozhodla skúsiť šťastie v talentovej show Česko Slovensko má talent. Tam som nechcela veriť vlastným očiam a ušiam, že ma Jaro Slávik poslal do finále. No a nakoniec prišlo dvojnásobne prekvapenie, keď som bola vyhlásená za absolútnu víťazku Talentu 2019. Bola to veľmi dobrá skúsenosť a veľa ma naučila, vlastne všetky z nich. Teraz sa teším na svoj vlastný repertoár a verím, že sa nové skladby budú ľuďom páčiť a že si ich čoskoro budem môcť zaspievať aj na koncertoch.   

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre