Na hudobnom nebi sa zjavila vychádzajúca hviezda. Krásna Julia Pilar hneď prvou piesňou „Povedz mi“ odhaľuje svoje city! (+ VIDEO)

Pridané: 19.05.2021 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Spievajúca medička Júlia Pilar je novým zaujímavým zjavom na umeleckej scéne. Mladá žena stíha popri náročnom štúdiu aj skladať piesne a keď sa spojila s renomovaným Lacom Rychtárikom, je z toho krásna a úprimná skladba „Povedz mi". Julia v nej opisuje svoju skúsenosť s láskou, ktorá je na začiatku nádherná a plná túžby, no po čase vychladne. Započúvajte sa do jej singla, ktorý pravdepodobne bude svojou témou blízky každému z nás!

 

Julia PilarJulia Pilar

Julia Pilar spieva od malička, no skladať piesne začala len nedávno. Singel „Povedz mi" prišiel vlani a je veľmi autentický.

 

Pesnička vznikala počas teplých letných večerov, keď som si sama s gitarou v izbe premietala momenty z predošlého vzťahu a jednoducho to dávala postupne na papier a do melódie. Opisuje rôzne odtiene vzťahu dvoch ľudí, to pekné, čo sa deje v úplných začiatkoch, motýle v bruchu a silnú túžbu po tom druhom. A napokon sa v nej dostávam k momentu, kedy vzťah začne byť samozrejmosťou a city ochladnú, partneri sa od seba vzdialia. Sama som to zažila, preto som to chcela vložiť do piesne," vraví Julia Pilar.

 

Skladba má zaujímavý moderný sound vďaka renomovanému Lacovi Rychtárikovi, s ktorým sa Julia spojila. Ten jej pomohol aj nakrútiť klip.

 

 

„Laco je unikátny v tom, že má veľmi individuálny prístup a snažil sa od začiatku zistiť, aká som a čo mám rada, aby čo najviac vystihol v pesničke mňa. Takto to bolo v štúdiu, nahrávaniu predchádzali dlhé rozhovory. Pokiaľ ide o klip, tam mi nič nedaroval a bol prísny, keďže ja som nemala skúsenosti a potrebovala som ukočírovať. Som mu za to ale vďačná, lebo vizuál je nádherný! Veď uvidíte,"  dodáva s úsmevom Julia.

 

Júlia preukazovala talent už ako dieťa, no napokon sa rozhodla pre štúdium medicíny. Aktuálne je v predposlednom ročníku a skúša sa vydať aj na hudobnú dráhu.

 

„Spievam od malička, asi v 4 rokoch si to všimli aj ľudia okolo mňa, ale skladať som začala len nedávno, po slovensky dokonca len minulé leto. Aj škola aj hudba ma veľmi bavia a myslím, že čas ukáže, aký priestor v mojom živote budú mať," uzatvára Julia Pilar. 

 

 

Julia Pilar - Povedz mi

Hudba - Julia Pilar

Text - Julia Pilar

Produkcia - Hook Fabrique Studio

Mastering - Matej Turcer

Réžia/Kamera - Laco Rychtarik

Ateliér - HOWK

Styling - Natália Tomková

Make up - Denisa Biroš

Šperky - By Isabelle Design

Šperky - Adelashes

2021 OYSTER Agency / Universal Music

Audio ISRC : SK-A01-21-00094

Video ISRC : SK-V01-21-00042

https://juliapilar.lnk.to/PovedzMi

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre