Sexi duo KRISTINA A VICTORIA ponúka hit na toto leto ZMRZLINU!

Pridané: 28.07.2008 | Autor: HoMEProduction | Pridal: chris

Po coververzii Vráť mi tie hviezdy ´08 speváčky Kristiny, ktorú doteraz na istom internetovom serveri videlo viac ako 450.000 ľudí je tu ďalšia jej novinka. Svoj v poradí už tretí singel naspievala spolu s českou speváčkou Victoriou a samotná skladba má jasnú ambíciu: príjemne osviežiť letný slovenský a český hudobný éter.

 

foto: HomeProductionfoto: HomeProduction
Videoklip vznikal pod režisérskou taktovkou Braňa Vinczeho v štúdiu Kuulfabrik a samotná skladba sa objaví aj na debutovom albume Kristiny, ktorý vyjde už čoskoro.

Pôvodne bol naplánovaný na vydanie už v májovom termíne, ale po megaúspešnom singli „Vráť mi tie hviezdy ´08“ /doteraz 22 týždňov v prvej 50-tke najhranejších pesničiek slovenského rádiového éteru !!!/ pribudol do teamu okolo mladučkej speváčky jeden z najuznávanejších slovenských autorov Kamil Peteraj, na ktorého texty sa Kristina radšej rozhodla počkať: „Pre mňa je samozrejme veľká česť, že si ma pán Peteraj všimol a že prejavil ochotu pomôcť mi s albumom. Vtedy sme si s producentami povedali, že radšej posunieme avizovaný dátum vydania, ale bude to aj s textami tohto vynikajúceho textára...“

Prvá ochutnávka ich spolupráce dostala na toto ročné obdobie príznačný názov „Zmrzlina“ a vychutnávať si ju môžu aj fanúšikovia v susedných Čechách. Časť skladby je totiž v češtine, na ktorú si Kristina prizvala rodáčku z Juhoafrickej republiky, ktorá už od svojich 5-tich rokov žije v Čechách – Victoriu. Dve sexi speváčky dala dokopy náhoda na spoločenskej akcii, kde účinkovali a pri debate v zákulisí zistili, že majú veľa spoločného – nielen obľúbený hudobný štýl. Nasledovala výmena kontaktov a ďalší slovensko-český duet je na svete.
Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre