Poppers: droga alebo afrodiziakum?

Pridané: 04.09.2008 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

„Spoznajte unikátne afrodiziakum, ktoré vás privedie do extázy! Svetoznáma látka, s ktorou sa svet pod vami zatočí. Ak túžite po intenzívnejšom sexe a zmyselnej rozkoši, to pravé pre vás je POPPERS!" - v každom internetovom obchode nájdete stovky takýchto a podobných inzerátov. Je preto najvyšší čas pozrieť sa na poppers trošku detailnejšie! Skutočne ide o zázrak, s ktorým prežijete výnimočný sex? Alebo ide o drogu, ktorá vyvoláva závislosť?

 

fotografiafotografia

29 ročná Zdenka sa nám zdôverila - „Môj priateľ z času na čas ozvláštňuje naše milovanie. Vyskúšali sme už všeličo a nedávno aj poppers. Pred milovaním ma poučil ako sa to používa a tesne pred tým ako som sa blížili k vyvrcholeniu mi dal pričuchnúť k malej fľaštičke. Potom sa teda diali veci! V živote si nepamätám, že by som mala taký úžasný a silný orgazmus. Mala som pocit, že mi celé telo vybuchne od rozkoše!"


Dajme slovo aj 22 ročnému Kamilovi - „Ja to používam s frajerkou a máme neuveriteľný sex...naj naj naj...vyskúšajte, budete ho milovať!"


No a do tretice je tu 27 ročný Erik - „Počul som, že poppers používajú len gayovia a ja teda s nimi nechcem mať nič spoločné. Navyše vraj z toho bolí hlava! Takže ďakujem, ale neprosím!" Toľko naša krátka anketa.
Na úvod by som chcel zdôrazniť, že poppers v žiadnom prípade nie je droga, ktorá vyvoláva závislosť. Je to chemická látka, ktorú si môžete bez akýchkoľvek problémov kúpiť na internete alebo v sexshopoch za pár stoviek. Poppers sa väčšinou predáva v maličkých fľaštičkách, ktoré sú menšie ako kvapky od kašľa. Je to teda afrodiziakum, ktoré je určené pre všetkých, ktorí si chcú spestriť svoj sexuálny život.

 

fotografiafotografia

Chemické látky, ktoré tvoria poppers sa používajú aj ako čistiace prostriedky. Preto niektorým citlivým noštekom môže pripomínať odlakovač alebo podobnú látku. Na trhu je však viacero druhov poppersu a preto si nájdite ten, ktorý vám vonia. Poppers sa tiež používa ako liečivo v nemocniciach na rozširovanie ciev. Túto skutočnosť veľmi dobre vedia aj gayovia, ktorý si k poppersu pričuchávajú pri análnom sexe. Poppers totiž uvoľňuje hladké svalstvo, čo je napríklad aj konečník. Ako vidieť aj na našej krátkej ankete, poppers s obľubou využívajú aj heterosexuálne páry, ktoré túžia po explozívnom orgazme. Hladkého svalstva a sliznice má totiž každý človek na tele viac ako dosť!


Používať poppers sa musíte naučiť. Je potrebné nájsť správny okamih, kedy by ste si mali k fľaštičke privoňať. Väčšina používateľov sa zhoduje, že správny čas je vo chvíli, keď už cítite, že orgazmus je neodvratný. Takto sa dá predĺžiť a zintenzívniť zážitok z orgazmu. Účinok je minúta maximálne dve. Pozor, vdychovať by ste poppers mali len raz a navyše mimoriadne opatrne. Ak by ste sa totiž poppersom obliali, vyhodí sa vám nepríjemný ekzém, v prípade prehltnutia hrozí smrť! Mozgovú príhodu alebo infarkt môže zaručiť aj kombinácia afrodiziaka a tabletky na potenciu. Úplne vyhnúť by sa mu mali ľudia s nízkym krvným tlakom a tiež tí, ktorých často bolí hlava. V žiadnom prípade nekombinujte s poppersom drogy alebo alkohol.

 

Všetko s mierou!
Aj keď skutočná závislosť od poppersu sa nikdy u nikoho neobjavila, aj s touto látkou treba narábať opatrne! Pri dlhodobom používaní poppers poškodzuje sliznicu a pľúca! Veľmi nebezpečná je aj strata kontroly nad sebou samým. Preto vždy pred použitím poppersu, použite kondóm. S poppersom v nose totiž môžete stratiť sebakontrolu a pristúpite na nechránený sex.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre