Misha bude možno opäť nahrávať s Američanmi

Pridané: 04.09.2008 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Hoci sa Mishi až nečakane dobre darí so singlami z albumu „13 tisíc krát“, ona už začína uvažovať o príprave novej veľkej platne.
foto: EMIfoto: EMI

 V čerstvej pamäti však stále má mimoriadne komplikovanú výrobu tej zatiaľ poslednej. Spolupracovala na nej aj so známym americkým basgitaristom Richardom Bonom, cestovala niekoľkokrát do Spojených štátov, venovala nahrávaniu napokon takmer tri roky. Ako vznikne nasledovník albumu „13 tisíc krát“ zatiaľ nie celkom rozhodnutá.
„Býva to spontánne. Niekedy niekoho stretnem a zistím, že sa mi hudobne hodí na spoluprácu alebo ja jemu. Tak vznikajú niektoré skladby. Úplne neplánovane,“ vysvetľuje Misha. „Aj teraz to chcem robiť takto, no nie v kuse. Potrebujem niekedy aj vypnúť, našťastie si už prácu viem správne nadávkovať.  Určite nehrozí, že by som na polroka vycestovala niekam preč. Chcem  byť tu, venovať sa nahrávaniu možno rok a potom si zas urobím oddych.“
Misha však naozaj nevylučuje, že do prác na nahrávaní jej nových pesničiek zasiahnu  opäť aj jej americkí kamaráti.Na Slovensku sa Mishi tento rok vynikajúco darilo predovšetkým s pesničkou „Afrodiziakum“.

 

 

 

/100% CZ-SK Rádio MeToo/

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre