Najslávnejšie milenky I.

Pridané: 06.01.2012 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Pravdepodobne neexistuje muž, ktorý by dobrovoľne priznal milenku. Milenka zas /väčšinou/ mlčí, pretože sa bojí odsúdenia. Všetko prebieha v absolútnej diskrétnosti a veľkej tajnosti. Tá je až taká veľká, že s istotou môžeme povedať, že pred spálňami kráľov, panovníkov, prezidentov a politikov boli tlačenice a zástupy mileniek! Sú známe nielen ich mená, ale aj najväčšie pikantnosti z prominentných postelí! Moc je najsilnejšie afrodiziakum, ktorému odolá len máloktorá žena.

 

fotografiafotografia

Testosterón a pápeži
Koho trápi, že najvyšší predstavitelia cirkvi musia dodržiavať celibát?! Príroda je silnejšia a odolať ženským zvodom je ťažké. História pozná hneď niekoľko pápežov, ktorí majú za ušami. Klebetnice dokonca tvrdia, že tých, ktorí celibát dodržiavali je výrazne menej! Napríklad taký Alexander VI. mal štyri deti, medzi nimi aj známu Lucreciu Borgiu. Inocent X. bol pod vplyvom svojej milenky, ktorá riadila celú katolícku cirkev! No a napríklad Gregorovi XVI. porodila milenka 7 detí! A to bolo len nedávne 19. storočie!


Ľudovít XV a markíza de Pompadour
Francúzsky kráľ podľahol zvodom oslnivej a inteligentnej markízy okamžite, ako sa dostala na jeho dvor! Bola to nádherná žena - vysoká, štíhla a vynikala zvláštnou nežnou a pritom chladnou krásou. Madam de Pompadour mala pod palcom nielen kráľovu spálňu ale aj celú krajinu. Radila mu v politických otázkach a jej meno bolo známe aj za hranicami kráľovstva. Najslávnejšia milenka kráľa zomrela v bohatstve vo veku 43 rokov. Oficiálna verzia uvádza tuberkulózu, zlé jazyky tvrdia, že ju zabil syfilis.


Thomas Jefferson a Sally Hemingsová
Tretí prezident Spojených štátov amerických sa postaral o obrovský škandál! Noviny dokonca na neho zaútočili ako na prvú americkú hlavu štátu v histórií. On sa vám totiž zaplietol so svojou černošskou otrokyňou! Medzi 200 otrokmi, ktorí pracovali na jeho plantáži si Jefferson vyhliadol 15 ročnú Sally! Postupne s ňou mal 6 detí. Napriek tomu, že Jefferson tento vzťah dôkladne tajil, všetko prasklo v roku 1802. Aj keď bol verejný tlak silný, nikdy ju neopustil.


František Jozef I. a Katarína Schrattová
Cisárová manželka Sisi si veľmi dobre uvedomovala, že jej znudenému manželovi niečo chýba. Spolu prakticky nežili a tak Františkovi zohnala za seba náhradu. Za milenku mu vybrala mladú pôvabnú herečku Katarínu.

 

fotografiafotografiafotografia

 

Josif Vissarionovič Stalin a Rosa Kaganovičová
Sovietsky diktátor vyhlasoval, že ženy sú dobré len na uspokojovanie sexuálnych chutí mužov. A podľa toho sa k nim aj správal. Jeho prvá manželka zomrela podozrivo mladá, druhá spáchala samovraždu a ani jeho milenecký vzťah s Rosou netrval dlho. Z Kremľu zmizla bez stopy! Po nej sa v Stalinovej posteli striedali zástupy baletiek, sekretárok a herečiek. Boli ich toľko, že nemôžete od nikoho chcieť, aby si to pamätal!


Vladimír Lenin a Inessa Armandová
Lenin si žil životom, o ktorom sníva väčšina mužov. Zaobstaral si milenku Inessu a jeho manželka Nadežda Krupská mu ju tolerovala. Dokonca žili všetci traja pokope v akomsi manželskom trojuholníku. Inessa vraj zomrela na choleru. Vraj. Hovorí sa, že skutočnou príčinou jej smrti bol syfilis. Ako prvej žene sa jej dostalo cti, že bola ako obzvlášť zaslúžilá členka strany pochovaná pri kremeľskej stene na Červenom námestí v Moskve.

 

Benito Mussolini a Claretta Petacciová
Keby mladá Rimanka vedela ako skončí, určite by sa s talianskym diktátorom nikdy nezaplietla. Benito Mussolini si ju vyhliadol pri ceste autom. Prikázal šoférovi zastaviť, oslovil neznáme dievča a pozval ho na rande. Claretta neodmietla. Keďže bol diktátor ženatý, ich stretnutia museli byť mimoriadne diskrétne. Ich láska sa neskončila slávne. Oboch ich zastrelili partizáni a zavesili ich za nohy na námestí v Miláne.

Adolf Hitler a Eva Braunová
Ďalší príklad nehynúcej lásky až za hrob! Keď sa nacista spoznal so 17 ročnou Evou, očarila ho natoľko, že okamžite si dal zistiť, či nie je niekto z jej predkov Žid. Záporné zistenie ho veľmi potešilo. Vytvoril sa medzi nimi zvláštny vzťah. Eva sa stále cítila odmietaná a tak na seba z času na čas upozornila nevydarenou samovraždou! Hitler jej oddanosť ocenil až 28. apríla 1945 tým, že sa s ňou oženil vo svojom bunkri. Dva dni na to spáchali spoločnú samovraždu!


Kennedyovci a Marilyn Monroe
Jedna z najkrajších žien 20. storočia toho stihla za svoj krátky život skutočne veľa. V posteli očarila nielen prezidenta Johna Fitzgeralda ale aj jeho brata Roberta. Marilyn tvrdila, že ju ženatý John požiadal o ruku. Možno to bola pravda a možno to bol výplod jej prepitého mozgu. Božskú Marilyn našli v roku 1962 predávkovanú liekmi. Vraj toho vedela príliš mnoho... O Johnovi sa navyše tvrdí, že Marilyn nebola jedinou herečkou, ktorej sa dostalo tej cti.

 

Keby sme si podobné informácie mohli prečítať v učebniciach dejepisu /samozrejme na strednej škole/, určite by sa dejepis stal najobľúbenejším predmetom! Milenky nestáli pri mocných mužoch len v minulosti. Aj dnešní muži s obľubou demonštrujú svoju potenciu. Čítajte už onedlho!

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre