Zopakuje Duffy úspech „Mercy“?

Pridané: 19.10.2008 | Autor: JakubSlovak | Pridal: chris

Najväčší tohtoročný objav, 23-ročná speváčka Amy Ann Duffy, ktorú album „Rockferry“ vrhol medzi absolútnu špičku súčasného poprocku, prichádza 17. novembra s úplne novým singlom pod názvom „Rain On Your Parade“.

 

DuffyDuffy

Hviezda z Walesu, označovaná ako budúca nástupkyňa na pomyselný soulový trón, z ktorého možno zosadí doposiaľ kraľujúcu Amy Winehouse, spolupracovala opäť so Steveom Bookerom, ktorý sa podieľal na produkcii aj písaní čerstvého materiálu. Duo sa tak rozhodlo nadviazať na bezkonkurenčný hit „Mercy“. „Rain On Your Parade“ ale nie je samostatný singel, lebo vyjde spoločne s ďalšími šiestimi novými piesňami v exkluzívnej dvojdiskovej reedícii albumu „Rockferry“, ktorá sa bude dať zohnať od 24.novembra.

Nadšenie zo speváckeho talentu Duffy neskrýva ani Tom Jones, takisto pochádzajúci z Walesu, ktorého zaujala skladba „Mercy“ natoľko, že uvažuje, že by s Duffy nahral nejaký duet. Vyhlásil, že z nej vyžaruje niečo extra, čo sa nenájde u každej tuctovej speváčky. Či sa jeho slová potvrdia ukáže aj nadchádzajúce odovzdávanie cien MTV Music Awards , ktoré sa uskutoční 6.novembra 2008 v Liverpoole. Práve Duffy totiž dominuje v nomináciách do viacerých kategórií, pričom súboj o trofeje bude určite zvádzať minimálne s Rihannou, Leonou Lewis alebo Britney Spears. Jediný, kto Duffy konkuruje v počte nominácii sú kolegovia z Coldplay, ale nato ako to všetko dopadne, a či nakoniec nebudeme prekvapení, si musíme trpezlivo ešte pár týždňov počkať.  

Duffy 1

           

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre