Na Sláviku vystúpi aj skupina Kontrafakt

Pridané: 27.11.2007 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Zo Slávika tento rok napokon predsa len nebude štandardne priemerný zábavný program na sobotný večer.
rytmusss.jpgrytmusss.jpg

Podľa najnovších informácií má totiž po prvýkrát vo svojej kariére v priamom televíznom prenose vystúpiť aj skupina Kontrafakt!!

Ešte pred pár týždňami povedal Pavol Danišovič z usporiadateľskej agentúry Forza veľmi diplomaticky, že by „boli radi, keby sa v programe objavil aj hip-hop". Zastupovať ho však v tom štádiu príprav mala len Misha s Opakom zo skupiny AMO. Hypotetická otázka, čo by sa dialo, ak by sa na Sláviku objavil Rytmus a predviedol napríklad také „číslo" ako na jar na Aureloch /pozn. autora: cenu za najlepší album v kategórii hip-hop síce prevzal, no vzápätí teátrálne roztrieskal o zem/ Danišoviča nevyľakala. „V prípade tohto pána som si hlavne nie celkom istý, či by jeho nároky neboli adekvátne veľkým zahraničným kalibrom."

Asi „pána" precenil. Tomu dokonca napokon nie je proti srsti ani vystúpiť v komerčnom programe tej najkomerčnejšej televízie. A hoci v legendárnej pesničke Ivan T. z Prešova vytýka Ivanovi T., že „hráva na dni otvorených dverí" a pripomína mu, že je „s Koščovu na jednej lodi" a „se Smatanovu nahráva plytké duety", on sám sa teraz postaví na jedno pódium spolu s Tublatankou, Gladiatorom, Zuzou Smatanovou aj dychovou hudbou Zlatuľka /J))/, možno bude mať spoločnú šatňu s Mekym Žbirkom a v publiku bude sedieť „Desmod, Tásler a iné p..oviny".

Keďže sa však drží motta „potrebujem tvoju nenávisť", chce si možno rozšíriť svoj záber o tisíce ďalších nevinných divákov televízie, ktorí o jeho existencii zatiaľ nemali prečo vedieť.

Kontrafakt má na Sláviku predviesť zmes svojich hitov, čo sa vzhľadom na texty ich hitov len ťažko predstavuje. A určite aj realizuje.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre

user avatar
Nikto | 27.11.2007 11:16:06 Reagovať
ved treba si urobit reklamu. To je jedno aku, a to Patrik vie :-)... A ucel sveti prostriedky. Podla mna buduci rok naspievaju s Ivano spolocne Vianocne koledy. To bude multiplatinova platna. Ako hosti navrhujem.. Daniela Landu a Kmetoband :-) Popripade Jadranku a Stasaka. To bude pecka.... Len nech idu Loooove
user avatar
BlekPi | 28.11.2007 15:28:51 Reagovať
Ale mas pravdu, Patrik to vie - na javisku zviera, inak pokojna povaha...
hiohoperka55 | 28.11.2007 18:10:48 Reagovať
patrik to na podiu naozaj vie on vie aky je život, a vie oceniť ze este vôbec zije
user avatar
sisusa556 | 28.11.2007 18:21:01 Reagovať
rytmus je fakt dobry tak preco by ho malo trapit ze ho vyhodili?