Nie je všetko len o penise!

Pridané: 02.05.2011 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Dámy, máte pocit, že sa celý sex začína a končí pri penise? Na tele každého muža je minimálne ďalších desať rovnako citlivých miest. Vlastne celé mužské telo je jedna veľká erotogénna zóna. Stačí sa vybrať na prieskum, výdatne používať ruky, prsty, pery a jazyk a systémom - pokus, omyl - zistíte, čo platí na vášho partnera. Stačí trošku trpezlivosti a vďaka vám sa dostane na pokraj rozkoše. Titulu „najlepšia milenka" vás už žiadna žena nezbaví!

 

muzska hrud uvodmuzska hrud uvod

Vlasy - na vlasovú pokožku sa zabúda a to je veľká škoda! Veď si len spomeňte aké úžasné pocity prežívate u kaderníčky, keď vám umýva hlavu. To isté funguje aj na mužoch! Posaďte si svojho chlapa na stoličku a začnite mu masírovať hlavu. Hladkanie a škrabkanie ho dokonale uvoľnia a ak nieje z dreva, tak určite dostane chuť na sex! Výbornou pomôckou na masáž hlavy je aj špeciálna masážna pomôcka z tenkých drôtikov. V momente ako mu ňou vojdete do vlasov, zažije raj!


Uši - všimnite si jeho ušné lalôčiky už pri najbližších posteľných hrátkach! Predohra bez bozkávania, lízania a jemného hryzenia uší nie je skutočnou predohrou. Zistite či vášho partnera vzrušujú viac jemné dotyky pier alebo vášnivé olizovanie!


Podpazušie - možno túto časť tela, už len kvôli názvu /pazucha!/, považujete za najmenej erotickú. Zahoďte predsudky a keď budete mať chlapa na chrbte, zdvihnite mu ruku nad hlavu a jazykom mu jemne obliznite podpazušie. Umrie od rozkoše! Do stimulácie tejto erotogénnej zóny sa pustite len v prípade, že je váš partner metrosexuál, alebo moderný muž, ktorý si holý podpazušie!


muz 1amuz 1bmuz 1c


Bradavka - možno budete prekvapené, ale aj muž ich má! A dokonca rovnako citlivé, ako sú tie vaše! Takže dámy, nezabúdať na bradavky! Niektorých mužov okrem klasického bozkávania bradaviek, mimoriadne vzrušuje aj silné stláčanie. A keď hovoríme silné, tak skutočne myslíme silné. Nebojte sa pritlačiť! Bude šalieť od rozkoše! Kocka ľadu je už klasikou. Prechádzajte mu ňou po hrudi a nezabudnite krúžiť okolo bradaviek.


Chrbát - ja na čase, aby si váš milý ľahol na brucho! Sadnite si na jeho stehná alebo zadok a doprajte mu mimoriadne príjemnú masáž chrbta. Veľmi vzrušujúce je aj mierne intenzívnejšie škrabkanie. Treba vyskúšať, čo platí na toho vášho. No a ak mu začnete v takejto polohe bozkávať šiju, erekcia mu už viac nedovolí ležať na bruchu!


Stehná - to isté, čo platí na chrbát, platí aj na stehná! Mimoriadne citlivá je vnútorná strana stehien. Väčšina mužov by si škrabkanie a masáž tejto časti tela dokázala vychutnávať nekonečné hodiny. No a keď už sa pri masáži stehien dostanete až úplne hore, raz za čas sa len tak mimovoľne a nenápadne dotknite aj jeho genitálií. Bude sa zvíjať od rozkoše!


Triesla - skutočne sa všetko netočí len okolo penisu. Kým sa dostanete k partnerovej pýche, skúste mu pár krát jazykom stimulovať triesla. Ak nie je šteklivý, bude si to užívať!


Miešok - to, čo je pod penisom, niektoré ženy ignorujú. Odopierajú tým mužovi rovnako veľkú slasť, ako zažívajú pri orálnom sexe. So semenníkmi sa môžete hrať rukami už vtedy, keď sa s partnerom bozkávate alebo mu niečo sladké šepkáte do uška. Ak zapojíte ústa alebo jazyk, určite sa vám vaša polovička niekoľkonásobne odvďačí!


Bod G - tak toto je pre vás možno ešte väčší šok! Aj muži majú bod G! Tajomstvami opradený bod G je v prípade mužov prostata! Dráždiť ju môže dvoma spôsobmi. Z vonku - masážou alebo jazykom medzi varlatami a konečníkom, z vnútra - prstom „cez zadné dvierka". Prostata vraj dokáže priviesť k šialenstvu deviatich z desiatich mužov. Pre začiatočníkov a začiatočníčky odporúčame stimulovanie z vonku - pritlačte na tomto zázračnom mieste tesne pred jeho vyvrcholením a orgazmus bude oveľa intenzívnejší a búrlivejší!


Zadok - máloktorý muž dokáže nahlas povedať, že túži po stimulácií zadku. Nedovolí im to totiž ich heterosexuálny mozog. A pritom existujú milióny „echt heterákov", ktorí si bez dráždenia svojho zadku poriadny sex ani len nevedia predstaviť. Začnite masážou poliek a postupne sa presúvajte k análnemu otvoru. Ak zapojíte jazyk, doprajete svojmu chlapovi praktiku, ktorej odborný názov je rimming.


Nohy a prsty - najskôr treba zistiť, či toho vášho masáž nôh a cmúľanie prstov vzrušuje alebo šteklí. Ak patrí do prvej skupiny, venujte mimoriadnu pozornosť jeho chodidlám. Cmúľanie prstov dokonca dokáže niektorých mužov priviesť k orgazmu.

 

Zisťujte a skúmajte, čo platí na vášho chlapa! Každému sa totiž páči niečo iné. Ak ten váš má erotogénnu zónu na lakti, venujte sa práve jemu!

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre