Papp s Bystríkom možno nahrajú spoločný album

Pridané: 22.10.2008 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Uprostred spoločného turné sú práve páni Robo Papp a Bystrík. Darí sa im vždy zabaviť publikum, no to ich navyše občas inšpiruje aj k tomu, aby skladali nové pesničky. Aj takto, úplne náhodne, môžu podľa Roba Pappa pokojne vzniknúť aj veľké hity.

 

Robo PappRobo Papp

Takto chalani teda zbierajú hudobné nápady a Robo nevylučuje, že na záver dostanú podobu spoločného albumu. „Už dávnejšie som avizoval, že chcem robiť akustický album. Teraz hrávame akustické koncerty spolu s Bystríkom a tak sa nám to páči,  že možno ho urobíme spolu. Asi trochu predbieham udalosti, no  nahráme minimálne jednu pesničku a máme aj tri, či štyri ďalšie rozrobené. Neviem, či ich niekedy aj nahráme, no sú pripravené.“

Hudobné spolupráce nie sú naozaj už ani na Slovensku ničím výnimočným. Robo Papp sa však dokonca pustil do spolupráce hneď s dvoma interpretmi naraz. Skladbu  s názvom „Uuuh“ nahrali Misha, Robo Papp a skupina 2H+, dnes ju môžete už poznať napríklad z vysielania Fun Radia.
Čoskoro ju  však budete môcť počuť aj v divadle, ak si pôjdete pozrieť  prvý slovenský hip-hopový muzikál „Príbeh ulice“.

Premiéra muzikálu „Príbeh ulice“ bude už v piatok 24.októbra v bratislavskom divadle Aréna.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre