Martin Krausz sa spája s Henrym Tóthom

Pridané: 10.12.2007 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Finalista druhej série Superstar Martin Krausz má hudobných plánov aj na dva životy.

Martin KrauszMartin Krausz

Zatiaľ vydal jeden album v produkcii Mariána Čekovského Ovládače citov, zbiera ďalšie nové pesničky, ide zmeniť producenta, no už čoskoro ho čaká séria vystúpení na Slovensku ale aj v Rakúsku.

"Moje turné sa začne už v polovici decembra," hovorí Martin. "Nejako zvlášť sa však naň nepripravujem. Vystupovať pre domáce či zahraničné publikum je jedna z vecí, ktoré sú pre mňa samozrejmé."

Ešte v januári budúceho roka plánuje vydať ako rádiový singel skladbu Tam, kde kvitneš, no potom sa už mieni venovať len kompletne novej tvorbe. Aj s kompletne novým hudobným ansámblom!! Začína sa to už na poste producenta, tentoraz chce Krausz angažovať Henryho Tótha.

"Videl som ho aj s Mariánom Čekovským vystupovať na Bratislavských jazzových dňoch. Henryho hráčske umenie je úžasná vec, ktorú veľmi obdivujem. Rozhodol som sa, že má toľko skúseností a je takým dobrým muzikantom, že by som sa vedel od neho veľa vecí naučiť. Vedel by mi pomôcť a spolupráca s ním by mohla byť celkom zaujímavá."

Martin Krausz však rúbe dokonca ešte vyššie. Už sa rozprával aj s najvychytenejším slovenským bubeníkom Marcelom Buntajom a lámal ho na spoluprácu. "Ostatní muzikanti sú v štádiu rokovaní, ešte ma čaká zopár káv v Bratislave," vysvetľuje s úsmevom Martin. "Je ich zopár ïalších, ktorých mám chuť osloviť a s ktorými chcem spolupracovať. Verím, že napokon príde na svet niečo šikovné a hravé a že ľuďom sa to bude páčiť."

Nasadenie Martina Krausza je naozaj obdivuhodné. Aby mohol na všetko primerane dohliadať a aby bol v centre diania, dokonca aj mení bydlisko a sťahuje sa z Košíc do Bratislavy.

Mimochodom, o budúcej spolupráci s bubeníkom Marcelom Buntajom hovorí aj ïalší bývalý Superstarista Tomáš Bezdeda. Že by už "ozajstní" hudobníci začali akceptovať produkty zábavných televíznych programov??

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre

user avatar
chris | 18.12.2007 12:17:55 Reagovať
... Ked s tebou spim... Celkom slusne. Konecen niekto urobil zábavný klip a nehrali sa na "umenie". Pekné.