Venušine guličky - čo krok, to slasť!

Pridané: 19.02.2015 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Sme presvedčení, že ste už o tomto japonskom zázraku niečo počuli. Určite tiež viete, že sa to dá kúpiť v sexshope a asi vám je jasné aj ich použitie. Vyskúšali ste ich už ale aj na vlastnej koži?

 

Venušine guľôčkyVenušine guľôčky

2 v 1
Venušine guličky fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Tie, ktoré vidíte majú v sebe ešte jedny menšie, ktoré pri pohybe hrkajú. Tieto vibrácie sa prenášajú cez vonkajšiu guličku na steny vagíny. Aby teda guličky fungovali tak ako majú, musí žena, ktorá ich má v sebe chodiť, cvičiť, tancovať, bicyklovať a podobne. S venušinými guličkami sa aj nudné upratovanie stane vzrušujúca a obľúbená činnosť! Obe guličky sú spojené krátkou šnúrkou a ukončené sú dlhšou šnúrkou, pomocou ktorej sa vkladajú a vyťahujú z tých najtajnejších miest.


Guličky sa väčšinou vyrábajú z plastu, avšak natrafiť môžete aj na kovové, ktoré chladia alebo na silikónové s výčnelkami, ktoré zas príjemne dráždia. Drvivá väčšina z nich je veľká 3 cm a niekedy 3 a pol centimetra. Nemusia však byť vždy guľaté. Bývajú dokonca aj v tvare jahody.

 

venusine gulicky avenusine gulicky b

Používanie venušiných guličiek má samé pozitíva. Ich stimuláciou sa lepšie prekrvuje pošvová stena. Ak ich budete mať v sebe, musíte ich udržať vo vnútri, čím posilňujete svalstvo panvového dna. No a do tretice, posilnené svaly znižujú výskyt inkontinencie.


Venušine guličky ocenia aj čerstvé mamičky, ktoré si chcú po dlhých týždňoch alebo mesiacoch užiť vášnivé a vzrušujúce milovanie. Po pôrode a následnom zašívaní totiž býva ženská pošva stiahnutá a citlivá. Guličky pomôžu uvoľniť a zároveň posilniť vaginálne svalstvo a týmto spôsobom všetko tam dole pripravia na klasické milovanie!


Venušine guličky, súkala si do... Študentka Zlatka skúsila guličky len raz: „Dostala som ich ako darček na osemnástku. Boli také kovové, celkom pekné ale to je asi tak všetko. Boli dosť hlučné, takže predstava, že by som sa s nimi promenádovala v škole alebo po meste je fakt zlá. Tak som ich vrátila do krabičky a ležia tam už pár rokov."


38 ročná Renáta má s guličkami väčšie skúsenosti: „Išla som do toho viac menej zo srandy! Poskakovala som s nimi po byte a musím sa priznať, že to bolo príjemné. Zaujíma vás, či som pri tom dosiahla orgazmus?

No...nevyskákala som si ho ;-), ale potom stačila sekunda a bolo to! Myslím si, že je to fajn pre ženy, ktoré majú problém s orgazmom. Guličkami sa dá krásne pripraviť a partner má uľahčenú prácu.!


Ľuba /29/ neurobí bez guličiek takmer ani krok: „Jazda autobusom pri zavedených guličkách je parádne vzrušo. Po príjazde je to ale na okamžité prezlečenie spodnej bielizne. Dievčatá, ak si ich chcete dať pred dlhou cestou lietadlom, zaveďte si ich až po bezpečnostnej prehliadke! Ak je totiž vnútorná gulička oceľová, pri prechode detektorom kovov by ste pípali! A to je poriadny trapas!"


venusine gulicky 1avenusine gulicky 1bvenusine gulicky 1c

So svojou skúsenosťou sa s nami podelila aj Majka /31/: „Dlho som o guličkách len počúvala a potom keď som ich skúsila, zostala som sklamaná. Dosť tlačili, boli hlučné, takže sa nedá povedať, že by ma nejako príjemne naladili. Ich využitie s partnerom je nulové a keď už by som bola sama, tak radšej už len vibrátor."
V sexshope nenatrafíte len na venušine guličky. Kúpiť si môžete aj tantrické, análne alebo thajské. Odlišujú sa nielen tvarom ale aj využitím. Takže pri nákupe si radšej nechajte poradiť.


Tantrické guličky sú podobné tým venušiným, avšak sú ťažšie a nemajú v sebe vnútornú guličku. Neslúžia na dosiahnutie rozkoše, ale na posilnenie panvových svalov. Žena si ich zavedie do pošvy v podrepe a musí ich udržať vo vnútri. Druhý cvik sa robí v ľahu, pričom sa žena snaží pohybovať guličkami iba pomocou panvových svalov. Rovnakým spôsobom sa orientálne prostitútky učia svojmu majstrovstvu uspokojiť muža bez jediného pohybu, iba pomocou sťahov vagíny.


Análne guličky slúžia na dráždenie konečníka. Nie je žiadnym tajomstvom, že práve táto časť tela je mimoriadne citlivá na príjemné dotyky a stimulovanie. Princíp dráždenia spočíva v tom, že pri prechode konečníkom gulička tlačí zvnútra na zvierač a po jej prekĺznutí príde k uvoľneniu. Striedanie tlaku a uvoľnenia vyvoláva zaujímavý pocit.


Thajské guličky alebo reťaz rovnako slúži na análne hrátky. Guličky nie sú spojené špagátikom ale plastom. Reťaz sa začína malými guličkami, ktoré sa postupne zväčšujú a na konci je najväčšia gulička, ktorá má priemer až 4 centimetre.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre

Sexshoponline | 28.08.2009 07:54:05 Reagovať
Chcel by som len podotknúť, že veľmi príjemné sú aj vibračné venušiné guličky. Viac nájdete tu: http://www.sexshoponline.sk/venusine-gulicky.html