text

Najsexi špiónka Angelina

Pridané: 23.12.2007 | Autor: MarekM | Pridal: marcel13

Ešte nie je známy názov, nie sú známe detaily ohľadom zápletky, ani obsadenie všetkých postáv. Je isté iba to, že najsexy herečka Angelina Jolie sa objaví v úlohe agentky v utajení, vo filme nakrútenom podľa skutočných udalostí.
...fakt je to kočka!...fakt je to kočka!
Kráska, ktorá považuje za paradoxné, že v otázkach sexuality boli ľudia slobodnejší a otvorenejší v štvrtom storočí pred Kristom než dnes, rozochveje pri mužoch s fantáziou určite nejednu nerestnú myšlienku. V novom pripravovanom filme, na ktorý už lačne prikývla, bude môcť naplno prejaviť svoj šarm. Má to byť akčný thriller, v ktorom bude všetko - napätie, špionážne zápletky, krv, pekné ženy, tvrdí chlapi, dni plné nebezpečenstva, noci plné vášne.

V spomínanom filme stvárni slávnu postavu sveta konšpirácií a neľútostných zákonov Kathi Lynn Austinovú. Táto železná dáma z poverenia Organizácie spojených národov mala za úlohu položiť na lopatky teroristov a priekupníkov zbraní v Afrike, Európe, Ázii, či Strednej Amerike. To, aké zbrane na to používala, možno odhalí samotná Angelina, keď sa zhostí jej role. Už čo to naznačí, že režiséri sa rozhodli siahnuť práve po herečke, ktorá bola tento rok označená časopisom Empire za najsexi ženu filmu všetkých čias. Na treťom mieste tohto prieskumu ako najpríťažlivejší herec skončil práve slávny agent 007 v podaní Daniela Craiga. Možno aj na prvých priečkach pôjde nakoniec o studenú vojnu, ktorá sa naplno rozvinie na filmovom plátne.

Hlavným protivníkom Angeliny bude v pripravovanom thrillery špión KGB a priekupník so zbraňami Viktora Bout. Zatiaľ ešte nie je známe, ktorý herec bude obsadený do úlohy toho zlého Rusa. Keďže ale ide o americkú produkciu, scenár je vopred známy, aj keď v ňom ešte možno nemajú celkom jasno ani samotní tvorcovia. Tí zlí Rusi budú zase raz porazení šarmom a technikou úžasných profíkov zastupujúcich spravodlivosť.

Predpokladá sa, že pôjde o „bondovku" v ženskom prevedení, či podobu so špionážnym Mission: Impossible. Neočakáva sa prevratný kinematografický projekt, stačí, keď priláka dosť divákov. Angelina má na to tie správne predpoklady, svojej úlohy sa iste zmocní s noblesou. Má pekné prsia, ktoré nemá problém ukázať, veľké pery, ktorými umlčí aj tých najnotorickejších bonzákov a pohľad, ktorý by mohol topiť aj ruské ľady. Svoje akčné úlohy už na výbornú predviedla ako Lara Croft, či v komediálnom úlete Pán a pani Smithovci. Všetci so zmyslom pre dobré efekty, toleranciou voči otrepaným zápletkám a obľubou v pekných ženách si túto novinku určite nenechajú ujsť.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre