text

Pach krvi 3

Pridané: 14.05.2009 | Autor: IvanKucera | Pridal: marcel13

Prvýkrát sme sa s trojicou ľudožravých bratov-mutantov z lesov Západnej Virgínie stretli v roku 2003, keď v produkcii renomovaného maskéra Stana Winstona vznikol nízko rozpočtový horor Pach krvi. Skupinka tínedžerov v ňom zhavarovala v neobývaných lesoch a zistila, že nie sú až také neobývané. Nasledovala smršť porciovania, kričania a šípov v hlave. Snímka si vypočula (i vzhľadom na malý rozpočet) dobrý komerčný potlesk a tak v roku 2007 vzniklo voľné pokračovanie. To sa do našich končín nedostalo doteraz ani na DVD, každopádne rozpráva o reality šou, ktorá sa prekvapivo odohráva v lesoch a na jej účastníkov prekvapivo zaútočí hádajte kto, či skôr čo. Nuž a na rok 2009 sa chystá Pach krvi 3. Určený rovno na video. Stan Winston sa ho už nedožil.

wrong turn 3 fotowrong turn 3 foto

Podobne ako dvojka, ani trojka nebude nadväzovať na originál režiséra Roba Schmidta a pôjde si vlastnou cestou. Síce znova vyšliapanou v hustých virgínskych lesoch, ale s inými postavami, ktorými tentokrát budú väzni. Vyvrheľov spoločnosti oslobodí útok mutanta na konvoj prevážajúci ich do väznice, ale niktoši čoskoro na vlastných vnútornostiach pocítia, že nie je sloboda ako sloboda a že sú aj horšie veci, ako mreže: bezpečná cela sa zrazí javí ako útulné miestečko, keď vám hrozí, že vás niekto nahádže do bublajúceho guláša.

Režírovať bude Declan O´Brien, ktorý doteraz nakrútil dva nikým nevidené televízne horory. Rovnako „neambiciózne" znie aj herecké obsadenie: pre mladučkú Janet Montgomeryová (*1989) sa Pach krvi 3 stane najvýraznejším filmom jej drobnej filmografie, o tri roky staršia Leighton Meesterová aspoň hrala v dvoch epizódach Dr. Housea... Nakrúcať sa má v Bulharsku.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre

user avatar
IvanKucera | 06.07.2009 14:48:34 Reagovať
Za tento článok som dodnes (pondelok 6. júla 2009) nedostal zaplatená a to napriek tomu, že Róbert M. mi honorár (beztak meškajúci vyše mesiaca) prisľúbil najneskôr do polovice júna.