Malý penis. Pravda o mužskom "centre"

Pridané: 01.09.2010 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Mužom do nohavíc žiadna žena nevidí. Pohľadom do rozkroku sa nedá zistiť, či sa v ňom ukrýva malý gašparko alebo megavták ohnivák. Moment prekvapenia môže vyraziť dych! A teraz nemáme na mysli 22 centimetrové obrie penisy. Slováci sú väčšinou majiteľmi 15 centimetrových vtákov. Ženy však musia rátať aj s jedincami, ktorých centimetre sa pohybujú výrazne pod celoslovenským priemerom.

 

9,10,11...9,10,11...

Sexuológovia dodnes nepreukázali žiadnu súvislosť medzi veľkosťou penisu, vlastným pohlavným uspokojením a intenzitou prežívaného sexuálneho vzrušenia. Menší penis nie je fyzickým problémom, ale skôr psychickým. Kamil nemá problém o svojo „probléme" otvorene hovoriť: „Môj vták má 11 centimetrov a najmä keď som bol mladší dosť som trpel. Vekom sa to však všetko zmenilo. Mám partnerku, ktorá prešla vzťahom s veľkým a nespomína na to dobre. Do vzťahu so mnou ju nikto nenútil! Ja som spokojný aj ona je spokojná. Ostatným menej obdareným pánom radím, aby boli k ženám úprimní od prvej chvíle. Ak to myslíte so ženou vážne, pri vhodnej príležitosti ju na svojho vtáka upozornite. Predídete tak nepríjemnostiam v posteli!"
K tejto téme majú čo povedať aj ženy. Katka má na veľkosť penisu jasný názor: „Ak žena miluje muža, tak predsa takého, aký je a v tom prípade jej na ňom vyhovuje úplne všetko. Môj partner sa trápi, že má malého vtáka. Je to však jeho problém, nie môj. Mne vyhovuje ale stále to nechce pochopiť."


Na každú dieru záplata sa nájde!
Milí páni, ak medzi nohami ukrývate malé tajomstvo, nechceme vám ťahať medové motúzy popod nos a nahovárať vám, že na veľkosti nezáleží. Stále však platí, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Musíte však vedieť ako na to!
V prvom rade sa snažte preniesť ťažisko svojho sexuálneho zážitku inam ako na samotný styk. Sústreďte sa na milostnú predohru! Vďaka správnej predohre každá žena zabudne, že je v posteli s majiteľom menšieho penisu. Nalaďte ju jazýčkovými hrami! Hladkajte ju, bozkávajte a lížte všade, kde by sa mohla nachádzať aj tá najmenšia erotogénna zóna. Čím bližšie je žena k orgazmu pri začiatku milovania, tým ľahšie vyvrcholí pri správne zvolenej polohe. Dokonca sa odporúča, aby ju váš jazyk priviedol ešte pred samotným stykom aspoň k jednému orgazmu. Od tohto momentu máte vyhrané!


1a1b1c


Prelistovali sme Kámasútru a vybrali sme pre vás polohy, pri ktorých si žena ale aj muž užije dostatok rozkoše napriek malému prirodzeniu.


Biely tiger - žena kľačí a opiera sa lakťami o posteľ a muž do nej vstupuje zozadu z pokľaku. Ak do ženy vniknete v správnom uhle, aj menší penis bude cítiť väčší. Ak chcete vytvoriť čo najlepší uhol, tak jej chrbát by mal byť mierne preklenutý a stehná by mali byť čo najbližšie pri sebe.


Cikáda na vetve - otočne partnerku na brucho, bozkávajte jej šiju, chrbát a zadoček. Mierne jej ho nadvihnite a vložte jej pod panvu vankúšik tak, aby zadoček vystúpil pekne nahor. Pred vami sa otvoria dve štrbinky a bude len na vás, ktorú z nich si vyberiete. Ak si vyberiete mušličku, je to ideálna poloha na hlboký prienik a dráždenie bodu G.


Lietajúce čajky - k tejto polohe budete potrebovať stoličku. Žena nech si sadne na jej kraj, oprie sa a roztiahne nohy. Muž kľačí na zemi a v kľaku vniká do ženy. Toto je výborná poloha, pri ktorej môže partnerka pohodlne masturbovať. Vám sa zas ponúka nádherný pohľad na jej prsia a bruško.


Zívajúca poloha 2 - otočte partnerku na chrbát a vyložte jej nohy na svoje ramená. Keď do nej vniknete, budete mať pocit, akoby ste jej vagínu zaplnili úplne. Hlboký prienik zaručuje rozkoš pre vás oboch. Táto poloha poskytuje viacero variácií. Nohy partnerky môžete spojiť a oprieť si ich na hruď alebo si ich obe oprieť o jedno plece. Ak si kľaknete a nadvihnete partnerku, pôžitok bude intenzívnejší.


Kráľovská koruna - tentoraz si ľahnite na chrbát vy a partnerka nech si na vás sadne. V tejto polohe si sama môže regulovať hĺbku a intenzitu vniknutia. Vy môžete zatiaľ hladiť jej stehná a prsia, ona vám hruď alebo zozadu masírovať vajcia. Poloha zvyšuje pravdepodobnosť orgazmu u ženy a navyše je ideálna aj vtedy, ak sa cítite unavený. Zaujímavým variantom kráľovskej koruny je aj poloha, keď si žena na vás sadne chrbtom k vašej tvári. Určite vás vzruší pohľad na krásny zadoček.

Bohužiaľ, klasická misionárska poloha musí z vášho milostného repertoáru vypadnúť. To ale nevadí! Klasika niekedy nudí a vďaka našim odporúčaným polohám vás začnú ženy považovať za vynaliezavých milencov! Treba sa však zmieriť s tým, že existujú aj ženy, ktoré veľké penisy jednoducho zbožňujú. Hrúbka a dĺžka vtáka je pre ne najdôležitejšie kritérium pri výbere partnera. U takých bohužiaľ nemáte šancu. Faktom však je, že ani so super veľkým penisom to muži vždy nemajú vyhrané. Ženy sa zhodujú, že veľké nástroje skôr spôsobujú bolesť ako rozkoš. Muži s väčším prirodzením tiež môžu rovno zabudnúť na análny sex, naopak menej obdarení páni, si môžu užiť v oboch dierkach.