Richard Müller na Pohode: „Budeme hrať najväčšie hity“

Pridané: 25.05.2009 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Už o  necelé dva mesiace sa bude konať najväčší festival na Slovensku - festival Pohoda na letisku pri Trenčíne. Zoznam účinkujúcich je prakticky skompletizovaný, nie je teda žiadnym tajomstvom, že na Pohode opäť vystúpi aj Richard Müller. Premiéru mal pred rokom, keď práve na Pohode predstavil repertoár z albumu venovanému pamiatke Jara Filipa. Tento rok Michal Kaščák pozval Müllera na festival znova. Jeho iniciatíva Richardovi veľmi lichotí.

RMRM

Richard síce „nepochopil", ale Kaščákovú ponuku rád prijal.

Pred rokom vystúpil Richard so skupinou v čele s Oskarom Rozsom, tento rok príde do Trenčína s gitarovým bandom Juraja Kucháreka. Pomaličky sa už kompletizuje aj zoznam pesničiek, ktoré budú hrať.

Predtým má ešte Müller v pláne zabsolvovať česko-slovenské turné. Jeho štart je predbežne naplánovaný na október, nový nosič naozaj až na jar budúceho roka.
Najbližšou Richardovou príjemnou povinnosťou je však vybrať si z tohtoročnej ponuky Pohody, koho by si rád pozrel naživo.

Richard sa na Patti Smith nebude napokon musieť do Trenčína vracať, na pódiu sa budú dokonca striedať. Obaja vystúpia na hlavnom stagi v piatok 17.júla. Muller o 18 hodine a Patti Smith o 20:00.