Kúpte si nové oči

Pridané: 08.02.2010 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Modrookí túžia mať oči zelené, hnedookí modré a šedookí zas hnedé. Každý túži po tom, čo mu príroda nenadelila. Vďaka farebným kontaktným šošovkám si môžete zmeniť farbu očí na takú, po akej túžite. Ak chcete zaujať novým pohľadom a dosiahnuť dramatický výzor, farebné šošovky sú pre vás tým pravým módnym doplnkom!

Paris Hilton a šošovky/čočkyParis Hilton a šošovky/čočky

Zvýraznite si svoju pôvodnú farbu!
Speváčke Christine Aguilere namiešala príroda v očiach modrú farbu. Christine sa však jej modrá zdá byť málo modrá a tak si ju zvýrazňuje nebesky modrými kontaktnými šošovkami. Vy môžete urobiť to isté! Vďaka šošovkám môžu byť vaše zelené oči ešte zelenšie, modré ešte modrejšie, hnedé ešte hnedšie a tmavé úplne čierne.

 

Nový imidž vďaka očiam
Vďaka šošovkám môžete svoju farbu aj úplne zmeniť, tak ako to urobila hotelová dedička Paris Hilton. Farbu svojich očí mení rada a často. Jej prirodzenou farbou je hnedá a tá ako sami iste uznáte k jej sexi imidžu provokatívnej blondínky veľmi nepristane. Pomocou šošoviek Paris svoje očká mení na nebesky modré. Skúste takúto radikálnu zmenu aj vy! Možno zistíte, že vám vaša súčasná farba vlasov pasuje oveľa viac alebo naopak menej. Možno zmeníte aj farbu svojho rúžu a líčidiel a možno zmena farby očí odštartuje celkovú zmenu vášho imidžu.

 

šošovky


Oči s bláznivým pohľadom
Ak milujete extravaganciu, bláznivé kontaktné šošovky uspokoja aj vás. Mačací alebo upírsky pohľad nie je žiadny problém! V očiach môžete mať vďaka šošovkám hviezdičky, smajlíky, krížiky alebo dokonca znaky dolára. Na diskotéku sú ideálne šošovky, ktoré fosforeskujú. So svietiacimi očami vás aj v tej najväčšej tme nikto neprehliadne! Alebo môžete svojich kamarátov šokovať hypnotickým pohľadom so šošovkami so vzorom špirály.


Ponuka šošoviek vás možno zaskočí. Je totiž veľmi bohatá! Líšia sa nielen cenou ale predovšetkým svojou kvalitou, typom a dĺžkou použiteľnosti. Farbu svojich očí môžete zmeniť len jednorázovo na jeden deň ale aj na 2 týždne, mesiac, štvrť rok a dokonca aj na rok. Taká je životnosť rôznych šošoviek. Zorientovať sa v tejto širokej ponuke vám pomôže oftalmológ alebo kontaktológ. Zle vybrané šošovky môžu dokonca spôsobiť zdravotné ťažkosti! Odborník vám aplikuje skúšobný pár kontaktných šošoviek a mikroskopicky zhodnotí reakciu vašich očí. Tiež vás naučí ako si ich nasadzovať a vyberať a ukáže vám ako správne používať dezinfekčný roztok.

Zo začiatku vám možno bude nasadzovanie šošoviek robiť problém. Samozrejme, chce to prax. Tá príde časom a po pár dňoch budete všetko zvládať hladko za pár sekúnd. Nesmiete však zabudnúť na hygienu. Rukou si totiž môžete do oka zaniesť infekciu. So šošovkami by ste si mali kúpiť aj kvapky do očí, vďaka ktorým sa očiam uľaví. Fantastické je, že farebné šošovky sa vyrábajú aj dioptrické aj nedioptrické.

 

Paris Hilton a jej krásne oči

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre