TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ 2009 s americkou skupinou THE OFFSPRING !!!

Pridané: 04.06.2009 | Pridal: chris

Toto leto Terchovou ozaj zatrasie! Stretnutie všetkých správnych rockerov a punkerov je naplánované na 14. a 15. augusta 2009 v Amfiteátri nad Bôrami v Terchovej, pretože práve do rodiska Jánošíka sa chystá jedna z najpredávanejších punkových kapiel sveta
The Offspring!

The OffspringThe Offspring

Program pripravovaného 3. ročníka Terchovského budzogáňa pozná meno svojho headlinera: „Už minulý rok sme si dvihli latku pomerne vysoko vystúpením fínskej skupiny Sunrise Avenue a tak sme radi, že pomerne „tvrdé“ rokovania skončili touto možno pre niekoho šokujúcou správou, že do Terchovej sa nám podarilo dotiahnuť slávny The Offspring!“ neskrýva nadšenie producent festivalu Miro Tomaškovič.

Americká skupina The Offspring - jedna z najslávnejších punkových kapiel, vystúpi na Slovensku po prvýkrát.  Kapela vznikla v roku 1984 zásluhou jej lídra Dextera Hollanda a basgitaristu Grega Kriesela. V súčasnosti má štyroch členov a najviac sa preslávila albumami SMASH (z roku 1994) a AMERICANA (1998). Najznámejšie skladby tejto juhokalifornskej zostavy sú Pretty Fly, Why Don´t You Get a Job?, Come Out & Play, Self Esteem, All I Want a mnohé ďalšie. Vydali 9 albumov, najnovším je RISE AND FALL, RAGE AND GRACE z roku 2008, z ktorého pár hitov určite predstavia aj v rámci tohtoročného Terchovského budzogáňa.

Ďalšími zatiaľ potvrdenými interprétmi sú skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, HT, KALIJUGE, MAD FREQUENCY, TICHÁ DOMÁCNOSŤ, ARZÉN a KONFLIKT.  Ako však dodáva producent festivalu „To ešte nie je definitívna zostava, ďalšie skupiny sú v rokovaní, aby aj tento rok dostali návštevníci festivalu tú pravú dávku „rocku“.

„A hybaj kupovať lístky!“ od 2.júna v sieti Ticketportal.

Terchovou to toto leto ozaj zatrasie!

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre