Sexi sochy

Pridané: 25.07.2009 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Aj kus neživého kameňa dokáže ľudí poriadne rozpáliť a vzrušiť! Svoje o tom vedia tzv. statuofilici. Počuli ste už o nich? Sú to na prvý pohľad úplne normálni ľudia. Ak sa však dostanú do blízkosti krásnych nahých sôch, menia sa na sexuálne monštrá! Statuofília je medicínou definovaná ako pohlavné vzrušovanie pohľadom na sochy. Zmeňte sa aj vy aspoň na chvíľu na statuofilikov! Bude to stáť za to!

michelangelomichelangelo

Veľkoryso obdarený Frey - návšteva pohanského chrámu vo švédskej Uppsale vás šokuje! Nachádza sa tam socha jedného z najobľúbenejších bohov Vánov a ranného obdobia Vikingov. Keďže je Frey bohom súlože a erotiky, autor sochy ho obdaril gigantickým pohlavným údom! Muži veria, že jeden dotyk na tom správnom mieste im zaručí erekciu ako skala a ženy zas dúfajú, že do roka a do dňa prídu do druhého stavu. Za skúšku to stojí, nie?

Poburujúci Achilles - nádhernú sochu, ktorá zaujme nielen statuofilikov nájdete aj v londýnskom Hyde Parku. Priamo pri vstupe do parku vás privíta obrovská bronzová socha nahého bojovníka Achilla. V roku 1822, keď bol Achilles v Hyde parku odhalený spôsobil u Londýnčanov obrovské pobúranie! Išlo totiž o prvú sochu, ktorá bola vystavená nahá! Aby sa škandál utíšil, radnica sa rozhodla zakryť Achillesov symbol mužnosti figovým listom.

 

venusafreyachiles

 

Milónska Venuša - v roku 1820 bola na ostrove Milos objavená socha, ktorá je považovaná za prvý ženský akt. Aj keď túto mramorovú nádheru vytesal sochár Praxiteles v štvrtom storočí pred našim letopočtom, aj dnes vás očarí jej krása. Dva metre vysokú sochu bohyne lásky Afrodity môžete obdivovať v parížskom Louvri. Traduje sa, že v dávnych dobách podľahol kráse Afroditinej sochy nejeden muž.

Extáza svätej Terezy - kostol Santa Maria della Vittoria priamo v centre Ríma v sebe ukrýva mimoriadne sexom nabitú sochu! Taliansky sochársky génius Bernini zvečnil svätú Terezu v momente, keď sa jej telo zmietalo v orgazmickom kŕči! Keď bolo socha v 17. storočí odhalená, vypukol škandál ohromných rozmerov. Niektorí konzervatívnejší svätí muži ešte aj dnes nemôžu predýchať sochu svätice, ktorá prežíva obrovský orgazmus. Presvedčite sa na vlastné oči, že socha je právom považovaná za najnevhodnejšiu výzdobu, aká kedy bola umiestnená v kresťanskom chráme!

Michelangelov Dávid - najkrajšieho chlapa z kameňa na svete jednoducho musíte vidieť! Dávid bol v roku 1504 vystavený pri vchode do Palazza Vecchio, čiže radnice vo Florencií, dnes je originál umiestnený v miestnej Akadémií. Majster Michelangelo v Davidovi zhmotnil dokonalé proporcie mužského tela tak, ako žiadny iný sochár pred ním ani po ňom! Jeho dokonalé telo má však jednu maličkú chybičku - jeho prirodzenie vzbudzuje skôr ľútosť ako údiv. Vedci majú aj na tento „problém" vysvetlenie! Dvaja profesori medicíny z Florencie sú presvedčení, že Michelangelo zobrazil Dávida, budúceho izraelského kráľa, pri boji s Goliášom tesne pred tým, ako obra zasiahol kameňom. Prirodzenie sa mu zmenšilo kvôli strachu zo smrti!

Kámasútra - celá India je posiata chrámami, ktoré celkom bezostyšne ukazujú svetu porno toho najtvrdšieho kalibru! Erotické výjavy zobrazujúce všakovaké sexuálne polohy z knihy lásky sa nenachádzajú vo vnútri svätýň ale na vonkajších múroch. Sochy majú návštevníkom pripomenúť, aby svoje sexuálne túžby nechali mimo chrámu. Za jedny z najkrajších stavieb sa považujú chrámy v Khadžurahu, ktoré boli postavené pred približne tisíc rokmi. Chrámy, ktoré sú na ploche trinástich štvorcových kilometroch sú považované za najlepší príklad indického erotického umenia.

Prajeme vám šťastnú, erotikou nabitú cestu! 

 

Bon Jovi: Thank You For Loving Me (aj v tomto klipe sú krásne sochy...:)

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre