100 mien pre "mužské centrum"

Pridané: 18.01.2010 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Veľmi by ste sa čudovali, čo všetko sa mužom hompáľa medzi nohami! Len málokto tam má penis! Väčšina mužov totiž svoju pýchu pomenovali originálnym menom. Ak sa vaša fantázia začína a končí otrepaným „vtákom", inšpirujte sa našou zbierkou mien pre penis! Zistili sme, že svoj penis pokrstilo už veľa mužov!

 

penispenis

Milan (22): „Frajerka mu dala meno Diabol. Asi preto, že je dosť divoký, keď som pri nej."
Michal: (31): „Môj sa volá Pfirsich, čo znamená broskyňa. Odvodili sme to od broskyňovej príchute prezervatívu, ktorý sme použili pri prvom milovaní."
Dodo (24): „Priateľka hovorí - ááá Dráčik sa nám prebudil...alebo Dráčik spinká, tak ho radšej nechám tak....ale niéé, už je zase hore. Ja nenamietam a je to celkom haluz."
Igor (36): „Keď ma chce manželka nahnevať, tak mu povie Malíček. Mňa to samozrejme naštve a vyburcuje k tomu, aby som jej predviedol, že to žiadny Malíček nie je."
Peter (42): „Môj sa volá Fero. Myslím si, že je to taká slovenská klasika."
Tomáš (29): „Kamaráti mi hovoria Tom a ja preto tomu tam dole hovorím Jerry."
Miloš (35): „Ja vypúšťam Krakena!"
Mená pre mužské pýchy s nadšením vymýšľajú aj ženy. Karin (23): "Na nápad dať meno priateľovmu penisu ma inšpiroval film ´Ako prísť o muža za 10 dní´. Tam dostal penis Matthewa McConaugheyho meno princezná Sofia. Odvtedy má princeznú Sofiu medzi nohami aj môj frajer. Najskôr trošku protestoval, ale potom sa s tým zmieril. Niekedy dokonca tvrdí, že ja a Sofia sme najlepšie kamarátky a preto by sme sa mi dve mali čo najčastejšie stýkať!"
Adriana (27): „Ja som priateľovho vtáka nazvala Lízatko. Niekedy ho rada ochutnávam a niekedy dám Lízatko do obalu, keď už pusa nemôže."
Romana (32): „Do čerta so zdrobneninami! Neznášam tie ťuťu-ňuňu. Keby mi manžel povedal, že mi vrazí pipíka/drobčeka do buchtičky, tak by som určite dostala záchvat smiechu a bolo by po sexe. My to pomenuvávame trošku drsnejšími menami. Najčastejšie ale Ču*ák!"

 

Rozhodol som sa umiestniť sem jeden z najbizarnejších videoklipov vôbec. Myslím, že sa hodí k článku. Čo vy na to? :) SIN WITH SEBASTIAN - Shut Up (And Sleep With Me)


Všetko najlepšie k meninám, milý penis!

Zisťovali sme, pátrali a zapisovali. Objavili sme množstvo originálnych mien. Pre lepšiu prehľadnosť sme ich rozdelili do niekoľkých kategórií.


Mená - páni s obľubou nazývajú svoj penis klasickými mužskými menami. Najčastejšie Slováci vo svojich nohaviciach skrývajú Fera. Nájde sa aj pár Dodov, Dodíkov, Oskarov alebo Janíčkov. Kozmopolitnejšie naladení môžu zvoliť mená zo zahraničia ako napríklad Giuseppe, Quido, Mustafa, Elvis, Johnson, Johan, Junior, Luky, Jimmy, Joey... možností je nekonečne veľa.


Filmoví a rozprávkoví hrdinovia - sú väčšinou drsní, tvrdí, sympatickí a nebojácni. Presne ako mužské prirodzenie! Môžete mu hovoriť Kraken, Herkules, Conan, Guliver, Jack Rozparovač, Šmolko, Drobček, Čertík, Diabol alebo Drak.


Historickí velikáni - skvelú inšpiráciu ponúka aj história. Nazvať svoj penis menami ako Alexander Veľký, Peter Veľký alebo Bedřich Hrozný je skutočne veľkolepé. Medzi menami pre penis sa objavuje aj Napoleón. Toto meno však nie je veľmi vhodné, keďže všetci vieme, že tento pán neohuroval svojou veľkosťou!


Povolania - každý penis musí pristupovať k svojej práci a poslaniu zodpovedne. Vhodne zvoleným menom dáte každej žene najavo, že je to „chlapík" na správnom mieste. Nazvať ho môžete Vojačik, Riaditeľ, Workoholik, Inžinier, Kapitán, Pištoľník alebo Kolega.


Vzťahové mená - menami ako Kamarát, Priateľ, Borec, Mladý pán alebo Sused môžete ku svojmu penisu vyjadriť váš vzťah.


Predmety - v každodennom živote sa stretávame s vecami, ktoré svojim tvarom, silou alebo poslaním pripomínajú mužskú pýchu. Inšpirujte sa aj vy! My navrhujeme mená Joystick, Hadica, Lízatko, Cigara, Valec, Kladivo, Raketa alebo Torpédo.


Mäso, údeniny - nazvime chutné veci chutnými menami ako napríklad Klobása, Saláma alebo Párok. Niekedy je výstižné pomenovanie Kus mäsa.


Ovocie, zlenina - máme tu aj niečo pre vegetariánov. Čo tak Banánik, Uhorka, Mrkvička, alebo Cuketa?


Zvieratá - veľkú inšpiráciu ponúka aj zvieracia ríša. Vtáčik jarabáčik, Vták ohnivák, Červík (ktorý sa rád zavŕtava do jabĺčka), Kocúr (a jej je Mačička), Sloník. Samostatnú podkapitolu tvoria časti zvierat ako napríklad Chvostík alebo Chobot.


Infantilnosti -
v tejto kategórií si vyberú najmä dámy s jemnejším slovníkom: Šulino, Pindík, Pipík, Cicka.
Vulgarity - niekto dáva prednosť drsnému a živočíšnemu sexu pred romantickým muckaním. Ak patríte medzi nich, penisu určite nehovoríte pipík. Odhoďte predsudky a pomenujte penis vulgárne vzrušujúcimi menami: Ču*ák, Ch*j alebo &*#*. ;-)


Inšpirácie z Česka - aj naši západní susedia poriadne popustili uzdu svojej fantázií a vymysleli niekoľko originálnych mien pre mužské prirodzenie. Možno medzi nimi nájdete to pravé, ktoré najlepšie vystihuje vašu pýchu: Pinďour, Krocan, Žížalka, Žížaleček, Sametáček, Mazlíček, Mrňousek, Drobeček, Šoustálek, Svonček, Ohůnek, Horníček, Cipísek, Šulinek, Klacek, Laskavec, Strejda, Bimbas, Bimbák, Vocas, Péro, Lulan, Bejčák, Klacek, Trhač, Pepík, Toník, Frantík, Famfulík, Ferda.

Ponúkali sme vám na výber viac ako 100 mien pre pýchu každého chlapa. Keby sme ich spoločne dali do kopy 365, môžeme zostaviť prvý kalendár mien pre penisy. Oslava menín vášho vtáka by určite stála za to! ;-)

 

 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre